2703
2553

دوستان یه سوال داشتم.شوهر من از وقتی نامزد کردیم تا حالا که ۳ ساله ازدواج کردیم مدام تو مهمونیا پیشم می شینه یا خیلی قربون صدقه میره یا هفته ای یه بار هم که میریم خونه مادرشوهر بازم پیشم می شینه فقط یا نمیزاره کار کنم زیاد یا تو خونه ببینه خسته ام کمک میکنه تو روز دو بار زنگ میزنه تا حالا نشده چیزی بخوام یا بگم دلم گرفته نگه پاشو بریم یه دور بزنیم هر چه قدر دستش خالی باشه یا تو همه کار نظرمو میخواد.نمیزاره حتی مادرش بهم حرفی بزنه تا حالا منو تنها نزاشته خودش بده بیرون و.. بعد جاریم میگه این داره خیانت میکنه با این کارا روپوشونی داره میکنه

اگ خیانت کنع یک ک پنهون نمیمونع ازت 

دو اینکع قطعا ی جا پاش بلنگیدع ک نشون بدع 

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

داره زندگیتو خراب میکنه. به همسرت بگو

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2720

تو چرا اصن اجازه میدی حرف با جاریت ب اینجاها برسه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

جاری حسود بدبخت🤣

لحظه به لحظه زندگیم سایه یه نفر با منه،حتی پستی که میخونم یا کامنتی که میذارم❤فرشته نگهبان،رفیق،یار و حامی منه❤ما یه روح هستیم در دو بدن❤نکند اینهمه بد قلب مرا سست کند
2714
به خدا استرس گرفتم

یعنی جاریت میدونه و شما که همسرشی نمیدونی... مسخرس چقدر

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
2706