2737
2739

8 روزه خودم و شوهرم مریض شدیم من سه روزه خوب شدم و چقدر خوشحال شدم اما یه سردرد خیلی شدید با چشم درد افتاده بجونم میترسم سکته کنم 😭😭😭😭😭 شوهرم تب شدید یک لحظه قطع نمیشه دوبار رفتیم دکتر خصوصی فایده نداره 😭😭😭 میترسم برم بیمارستان 😭😭😭 برام فقط دعا کنید 🙏🙏🙏🙏 اومدم بگم یه آدم گرفتار به دعای شما نصف شبی نیازمند شده 😭😭😭 دعایم کنید فردا بیدار بشم خوب بشیم سرم داره منفجر میشه 😭😭😭🙏🙏🙏

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

انشالاه که خوب میشین توکلتون به خداباشه عزیز🙏🙏

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشاالله تا فردا خوب خوب بشین گلم 

واستون صلوات وآیت الکرسی میخونم

ما زنده به آنیم که آرام نگیریم🌺موجیم که آسودگی ما عدم ماست🌺ما نسل به نسل درپناهت هستیم یاحسین❤فَفَرِج عَنّا بِحَقِّهِم فَرَجَاً عاجِلاً قَریبا🌺یاصاحب الزمان ادرکنی ولا تهلکنی 🌺
2728
2738

ببخشید چشمام باز نمیشه می بندم به امید اینکه دعایم کنید و فردا بیدار بشم تا خوب شدیم 😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏 خدایا هیج کس ندارم بگم بیاد ازمون پرستاری کنه 😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

عزیزدلم اون سردردو چشم درد مال کروناست دورش بگذره خوب میشه نگران نباش انشالله که بهتر میشین هردو🌹

کتاب معشوق من است🌼 من هم مجردم هم متاهل.لیسانس روانشناسی دارم و در حال حاظر حقوق می خونم..سی سالمه و دختری هجده ساله دارم.🌻.  بعداز هر شکست از جات بلند میشی، و ادامه میدی؟ پس قهرمان داستان خودتی.💛

ان شاالله عزیزم

سکته واسع چی به دلت بد راه نده

عزیزم کرونا گرفتی 

کجایی ک من بی قرارم کجایی ک طاقت ندارم کجایی بیا بسه دوری چجوری تونستی چجـوری امشبم مثله هر شب دوباره برات گریه کردم گریه کردم ک شاید بدونی بگی برمیگردم  امشبم زل زدم مثله هر شب ب عکست رو دیوار....
2706