2737
2734
عنوان

تو را خدا هر کی دید تایپکم منو بیاد تو 😭😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 767 بازدید | 67 پست

خدایا فقط بخاطر دخترم دعایم کنید هیچ کس جز ما دوتا نداره 😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏 حالم خیلی بده از اونور شوهرم داره میسوزه 😭😭😭😭😭🙏🙏🙏🙏🙏🙏 من به امید دعاهای شما چشمام میبندم خواب نمیرم میترسم اما فقط میبندم 😭😭😭

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

احتمال خیلی زیاد کروناست 

شما باید کمک کنید این بیماری دفع بشه تا دردشم بره 

ازیترومایسین ۵۰۰، روزی یدونه 

نیم ساعت یک بار دمنوش یا چای کم رنگ یا ابمیوه طبیعی مخصوصا اب هویج ، تاکید میکنم  هر نیم ساعت 

غذاها حتما گرمی باشه ، غذاهای طبع گرم تو نت سرچ  ، حتما طبع گرررررم 

صبحانه مثلا عسل و کره گوسفندی !!ک طبعش گرمه !

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️
ببین اگه موز دارید پوستشو بزاریخچال خنک بشه .بعد بزارید رو پیشونیتون ..یعنی معجزه میکنه بخدا

برا تب؟؟؟ نمیدونسم

مکث کن، نفس بکش، اگر باید گریه کنی اینکارو بکن، ولی هیچ وقت نا امید نشو و به راهت ادامه بده.
2728

سلام برای بهبودی هرچه سریعتون سه تا حمد میخونم ان شاء الله به حق امام حسن عسکری و به حق مهدیش و به حق آبروی حضرت زهرا هم شما بهتر بشین و هم همه ی بیماران کرونایی . و به حق آبروی حضرت زهرا و به حق عشق بین حضرت علی و زهرا، این بیماری ریشه ش کنده بشه توی همین ماه به حق خون امام حسین علیه السلام الهی امین یا رب العالمین

2738

مرسی از همه عزیزان دیشب حالم واقعا بد بود اما شکر خدا امروز بهتر شدم ممنون از همه عزیزان 🙏🙏🙏🙏

خیلی وقته حرفهای دیگران اذیتم نمیکنه میخوام سال 99 پر رو، پوست کلفت،و بیخیال زندگی کنم اما میخوام رک باشم جواب بدم مظلوم نباشم  و خودخوری نکنم💪💪💪💪  
سلام برای بهبودی هرچه سریعتون سه تا حمد میخونم ان شاء الله به حق امام حسن عسکری و به حق مهدیش و به ح ...

مرسی عزیزم از دعاتون واقعا امروز خیلی بهترم

عزیزم براتون آیت الکرسی و صلوات خوندم 

ممنون عزیزم ایشاعالله سلامت باشین 

چطورین الان بهتر نشدید؟ 

عزیرم واقعا معجزه شد صبح که بیدار شدم اصلن سردرد نداشتم یه کم گیج بودم دیگه همهش میترسیدم دوباره شروع بشه یعنی شکر خدا از صبح تا آلن سردردم خوب شد و شوهرم تبش خوب شد واقعا دیشب درمانده شدم جوری حالم بد بود که خودم نمیتونستم دعا کنم و حال امروزم مدیون دعاهای شماهام الهی خدا بهتون سلامتی و آرامش بده 

انشالاه که خوب میشین توکلتون به خداباشه عزیز🙏🙏

عزیزم از صبح تا الان هم تب شوهرم و هم سردرد خودم خوب شد واقعا دیشب درمانده شدم احساس می‌کردم به صبح نمیکشم و اینو معجزه دعاهای شما میدونم اومدم از تک تک تون تشکر کنم 🙏🙏🙏 

2706