2733
2734
عنوان

نی نی سایت تاپیکمو قفل کرد!!!!+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29927 بازدید | 376 پست

این جور آدما هرگز ترک نمیکنن مامانم از سال 62 تا به الان درگیر بابام تو رو خدا واس آرامش خانوادم دعا کنید 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این جور آدما هرگز ترک نمیکنن مامانم از سال 62 تا به الان درگیر بابام تو رو خدا واس آرامش خانوادم دعا ...

وای!

میگن هرچی پیر شن بدترند.

بمیرم برا دل مادرت.

آبروی بچه هاش!!!!

الهی آرامش برای خانواده ات باشه و از شر آدم کثیف راحت شین.

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
وای! میگن هرچی پیر شن بدترند. بمیرم برا دل مادرت. آبروی بچه هاش!!!! الهی آرامش برای خانواده ات ب ...

به حق صاحب زمان خودش حاجت دلت رو بده 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2731
آفرین دقیقا همینه. فهمیدم قبلا هم دست به کثافتکاری ش خوب بوده.  الان حرفه‌ای تر شده. تو نمید ...

عالی نبوده، فیلم بوده، شما نمیدیدی...

کجا، چطوری عاشقش شدی؟ نرفتی ببینی زندگی قبلش چی بوده اون زن بدبخت چرا ازش جدا شده؟؟؟

بله ظاهرا مذهبی. و حتی چشم پاکه. من ندیدم تو خیابون نگاه بدوزه به زنی. یه دلیلایی آوردند خودش و ماد ...

انشاا... که ورق زندگیتون به خوشبختی و شادی برگرده عزیزم. انشاا... خدا کمک میکنه.

2740
آخی میدونی دردشون چیه؟ چون اسم دکتر یدک می کشند تکبر زیاد دارند. فکر می کنند همه باید بنده شون باش ...

اره دقیقا نه تنها پدرومادر براشون میمیرن فامیل و مردممم خیلی احترام میذارن واسشون میگن دکتره دیگ خیلی ادعاشون میاد خدارو بنده نیستن خانواده رو هم برده خودشون میدونن من ک از این داداش عوضیم نمیگذرم نوجوونی و جوونی برام نذاشت انقده سرکوفت بهم زد باهاشم حرف نمیزنم همشم کرم میرزه خودش باهزاران نفر زنی نمونده که باهاش نباش بعد ب گوشی من گیر داد ک چرا گوشی دستت خودش بی شرف فک میکن بقیه هم اینجورین یه عالمه از زن هایی هم ک باهاشون بوده رو میشناسم هرجمعی میرن رحم نمیکن حداقل با یه زن تو اون جمع و محیط رفیق میشه باچندین تا زن بزرگترازخودشم میدونم بوده اینا معتادن به اینکار مشکل روانی دارن دوس دارن همش بهشون توجه شه دعاکن این داداش اشغالم بمیره و با کسی ک شرایطش خوب و خوشم میادازدواج کنم عزیزم انشاالله تو هم نجات پیداکنی و وضعیتت خوب شه وخوشبخت شی😘😻

اره دقیقا نه تنها پدرومادر براشون میمیرن فامیل و مردممم خیلی احترام میذارن واسشون میگن دکتره دیگ خیل ...

قربان محبتن

الهی یه شوهر پاک مهربون قسمتت شه، جبران همه اذیتها بشه

[QUOTE=165668494]برای منم سواله شاید همسر اولشم ب این دلیل جدا شده؟ قطعا بی تاثیر نبوده حتی اگه اون ...

بله

از طرف خانم علت جدایی همین بوده.

خود زنه هم سرد و ددری و هیجانی بوده. ولی توجیه هرزگی نمیشه

عالی نبوده، فیلم بوده، شما نمیدیدی... کجا، چطوری عاشقش شدی؟ نرفتی ببینی زندگی قبلش چی بوده اون زن ب ...

همین

فیلم بوده، شیاد.

رسمی اومدن خواستگاری ،با مادرش.

حرف زدیم و خوشمون اومد و...

هر چی هم گفتیم شماره زن سابقت رو بده، گفت اون دروغ میگه و درست نیست از اون بپرسید و...

بعدا هم که با تیپ و اخلاق زنه رو فهمیدم، متوجه شدم که آدم نخاله ایه. ولی خوب به این میومده.

نه میگه طلاق نمیدم. خدا بخواد بتونم مهر بگیرم، خودم و بچه ها جدا باشیم اونم بره هر جوری دوست داره ز ...

چطوری فکر می‌کنی همچین آدمی آنقدر شیک و مجلسی باهات را بیاد و راحتتون بذاره و فقط هفته‌ای یکبار بیاد بچه ها شو ببینه و گند به زندگیتون نزنه؟؟؟؟

همین فیلم بوده، شیاد. رسمی اومدن خواستگاری ،با مادرش. حرف زدیم و خوشمون اومد و... هر چی هم گفتیم ...

آره اون که معلومه شماره زنه رو نمی‌ده ولی خب تحقیقات برا همینه دیگه، بخصوص کسی که یکبار قبل هم شکست خورده باشه، خیلی باید دست به عصا حرکت کنه...

کاش برمیگشت با همون زنه که بهش میامده