2737
2739
عنوان

نی نی سایت تاپیکمو قفل کرد!!!!+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29927 بازدید | 376 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم تاپیک

لینکش رو ندارم میخواستند اسی رو تگ کنند

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
2731

میخوای برای لینک تاپیک قبل گزارش بزنیم؟ اخه عکس شوهرته ممکنه دردسر شه! 

نگفتی مهرت چقدر هست؟ 

اگه به خاطر پست من تاپیکت قفل شد حلال کن ❤

تاپیک گربه ی منم بی دلیل قفل شد! شایدم من دلیلش رو نمیدونم! 

📍۱.چه کسانی بهروز وثوقی، فردین وملک مطیعی رو ممنوع التصویر کردن؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی محسن مخملباف📍 ۲.چه کسانی طرح تفکیک جنسیتی در معابر اتوبوسهای خط واحد و..... را ارائه دادند؟ سید محمد خاتمی میرحسین موسوی حسن روحانی  📍۳.چه کسانی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتند؟  سعید حجاریان ابراهیم اصغرزاده معصومه ابتکار حبیب الله بیطرف سید محمد رضا خاتمی محسن میرداماد کمال تبریزی 📍۴.چه کسانی برای اولین بار طرح حجاب اجباری را پیشنهاد دادند؟ حسن روحانی میرحسین موسوی زهرا رهنورد مصطفی تاجزاده   📍 ۵.چه کسانی اساتید دانشگاه هارا به بهانه انقلاب فرهنگی اخراج کردند؟ عبدالکریم سروش صادق زیباکلام 📍۶.چه کسانی در پیشانی زنان بدحجاب پونز فرو میکردند و به بهانه مبارزه با ترویج فحشا به سینماها حمله میکردند؟ اکبر گنجی📍۷.چه کسانی خواهان جنگ با آمریکا در دفاع از صدام شدند؟ علی اکبر محتشمی پور صادق خلخالی  🔍 نکته :همه ی افراطیون اول انقلاب از اصلاح طلبان امروزی هستند📝امیر المومنین علیه السلام :دیده نمی شود نادان مگر آنکه تندرو است یا کندرو نهج البلاغه ص47                                        
میخوای برای لینک تاپیک قبل گزارش بزنیم؟ اخه عکس شوهرته ممکنه دردسر شه!  نگفتی مهرت چقدر هست؟&n ...

نه عزیز خود سایت عکس رو برداشت الهی شکر

۱۱۰ سکه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2740
استارتر چه دلی داری😔 . چند سالته؟

ننه پا به سن گذاشتم، صبور شدم.

تازه ۴۰ ساله شدم

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

خدا کمکت کنه یه چی بگم؟ این مردا لایق دوست داشتن و ناراحتی نیستن چون بی ارزش و لاشین مرد جذاب هیچوقت انقد حقیر نیست که با هر زنی بپره و زنی که میاد با مرد متاهل ممطمعنا یه هرزه عوضیه. پس غصه نخور به خودت برس شوهرت مشکل روانی داره اینا همش منشا روانی دارن اتفاقا اینجور مردا احساس خود کمبینی دارن که خیانت میکنن. چه تو مسائل ج..سی چه تو مسائل مالی یا شخصیتی. وگرنه انقد بیشخصیت نمیشن زن و بچشونو بفروشن به چارتا زن خراب. بلخره چوب اینکاراشو میخوره. تا کی میخواد اینکارارو کنه بچه هاش بزرگ شن تو صورتش نگاهم نمیکنن دیگه چار سوا دیگه

2706