2737
2739
عنوان

نی نی سایت تاپیکمو قفل کرد!!!!+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29927 بازدید | 376 پست
شوهرت مشکلش چیه که این کارارو میکنه از کی با هم سرد شدین و ازش دور شدی چه اتفاقی افتاد این وسط یهو ک ...

اوووووه

حرف زدم، مشاوره رفتم،....

همه مشاورها گفتند معتاد به هرزگی هست. تا خودش نخواد نمیتونه ترک کنه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون وقت نفهمید شماره حساب توعه😏😏😏😏

از دوستم شماره کارت گرفتم. اونم شماره خودشو که نداد. از همکارش شماره گرفت

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2728
اوووووه حرف زدم، مشاوره رفتم،.... همه مشاورها گفتند معتاد به هرزگی هست. تا خودش نخواد نمیتونه ترک ...

خاک بر سر هرزه اش انشالله به راه راست هدایت شه 

بچه هات دخترن یا پسر؟

میشه لطفا واسه مشکلات و حاجاتم یه صلوات بفرستی شاید اون لحظه به خاطر دل مهربون تو خدا نظری بهم کنه❤گویند سنگ،لعل شود در مقام صبر/اری شود لیک به خون جگر شود...‌ 💜🦋/ الهم عجل ولیک الفرج🌻🌎/ #جانفدا...💛
اوووووه حرف زدم، مشاوره رفتم،.... همه مشاورها گفتند معتاد به هرزگی هست. تا خودش نخواد نمیتونه ترک ...

پس اگه اینطوره حسابی ازش پول بکن برای خودت جمع کن به فکر مستقل شدن باش دکترم هست میتونی مهریتو بگیری برای خودت یه زندگی جدید بساز توام برو با یکی که ارزشتو بفهم بیخود پیگیر کاراشم نباش لیاقتش در حد همون صیغه ایه

2738

تو رو خدا فقط حواست باشه مریضی مقاربتی نگیری

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر

چرا شکایت نمیکنی ازش😐نفقه دادن وظیعشه وقتی پولداره و نمیده خب شکایت کن چقد ساده ای تو من دارم حرص میخورم

(۱ دی )لطفا، بیاین متحد باشیم😍مرسی از همه پیشاپیش از اوناییکه تاپیک میزنن معذرت میخوام چون گزارش میزنم براشون😁اهل زیباترین کلانشهر ایران، رشت😍
نه بابا خودم اسراف کار نیستم. ولی خوش پوش و مخصوصا برای سلامتی و خورد و خوراک خوب خرج می کنم. حالا ...

همه کارارو قانونی انجام بده و حقتو ازش بگیر اگه گفت درست میشم و ادم میشم شاید دروغ بکه برا فرار از پول دادن . ولی اگه نگیری دفعه بعد حنات رنگ نداره

خداروشکر..🌱🌹 خانوم اقامونم💍💍..میشه یه صلوات برای مشکلم بفرستین🌺🌺

یه تاپیک دیگه بودم سر شما دعوا بود

مادر کی میایی تا من هم طعم شیرین مادر شدن رو بچشم؟ جانانم چند بار است که خواب تو را دیده ام در بغل بودی چه حس شیرینی بود بودنت .دلبندم چند تار موهای مامان و باباسفید شده پس تو نمیخواهیی بیایی و بمانی برای من برادرت تا ۳۹ هفته مهمان دلم بود چقدر حس زیبایی بود بودنش برای من اما برادرت قبل آمدن به بغلم به سوی آسمان پر کشید مادر این همه درد و رنج کافی نیست ؟؟؟؟درد از دست دادن برادرت درد نیامدن تو مادر دلم برای در آغوش گرفتنت پر میکشد تا کی حسرت شنیدن خنده هایت را بکشم مادر کی تو میایی من را صدا کنی مامان و من با همه وجودم بگویم جانم عزیزتر از جان مادر
2706