2733
2734
عنوان

دلم میخواد برم ی جا فقط خودم باشم چند روز دور از فکر و خیال...

| مشاهده متن کامل بحث + 230 بازدید | 29 پست
چرا اینقد خوب فهمیدی منو 😢😭😭😭😭

چون خودم دچارش بودم از ی جایی ب بعد سعی کردم اونیکه ک درکم نمیکنه رو‌ب مرور نادیده بگیرم. سخته اما شدنی وقتی تمام سعی خودت رو میکنی و بارها و بارها نتیجه عکس میگیری دیگه باید ب خودت بیای حیفه ک‌ برای آدمای اشتباهی زندگی خودمون رو ی ویروونه تبدیل کنیم پا شو دختر پا شو از خودت ب خودت برس نزار اونیکه نقش لولو سرخرمن زندگیت رو داره شاهد نابودیت باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم داغونم خيلي تنهام هيچ پناهي ندارم جز خدا و چقدر دلم ميخواد آروم بشم اما نميشه

😔😔😔😔

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
چون خودم دچارش بودم از ی جایی ب بعد سعی کردم اونیکه ک درکم نمیکنه رو‌ب مرور نادیده بگیرم. سخته اما ش ...

خوردم کرده 😔😔😔

نای بلند شدن ندارم

دعام کن بتونم برا خودم زندگی کنم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2731
خوردم کرده 😔😔😔 نای بلند شدن ندارم دعام کن بتونم برا خودم زندگی کنم

حتماً میتونی امکان نداره. راکد نباش اونا همین رو میخوان...موجوداتی ک فقط تخریب شخصیت بلدن تا هر بلایی ک میخوان سرت بیارن... نزار ب هدفش برسه...خودت رو‌بکش بیرون از منجلاب ب ظاهر زندگی

حتماً میتونی امکان نداره. راکد نباش اونا همین رو میخوان...موجوداتی ک فقط تخریب شخصیت بلدن تا هر بلای ...

سعی میکنم خسته شدم😔😔

[QUOTE=165593417]سعی میکنم خسته شدم😔😔[/QUOTEحتما ک میتونی فقط اراده کن منفعل نباش ...

شدم 

میخوام دیگه نباشم

2738
سعی کن روح و‌ذهنت بیشتر از این فرسایش پیدا نکنه ...ب روحت برس ذهنت رو‌ خلوت کن از هر چیزی ک ازارت می ...

میخوام نماز بخونم 

شاید کمکم کنه

افرین این خوبه ...مگه میشه ک انسان بود و عقل باشه و‌ زمین خورد ...امکان نداره ... اجازه زمین زدن رو ...

چقدر خوبی 💔💔💔

چقدر خوبی 💔💔💔

پس‌ در نهایت این جمله ک دلم میخواد تنها باشم جایی ک‌ هیچ کی نباشه رو از کتابچه زندگیت حذف کن اره ی وقتایی ادم دلش تنهایی میخواد اما تو حال معمول ...اما از خسته شدن از زندگی نه ...پس مقاوم باش و خودت رو بساز ک زندگی خود بخود سازگار نیست .. حالا با ی حال بهتر ب فرداهات نگاه کن عزیزم سخت اما شدنی

2706