2733
2739

چقد خستم 

چرا باید گیر یه مرد بد بیوفتم 

چرا باید تحمل کنم

چرا...

برا حال دلم یه صلوات میفرستین؟

خوب نیستم.. خیلی وقته خوب نیستم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برات صلوات فرستادم😔

مرسی عزیزم 💔

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2731

😔بچه داری؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
منم دقیقااا همین میخوام برات صلوات میفرستم

ممنون گلم💔

2738
مطمئن هستم ک افسرده شدی عزیزم

اره 

خوندم روان میخونم 

افسردگی دارم

اینا تمام ناشی از خشم فرو خورده تو زندگیه

اره خیلی حالم بده ب معنای واقعی شدم مث عروسک کوکی

تمام کارام روتینه 

انگار از تو مردم

اره خیلی حالم بده ب معنای واقعی شدم مث عروسک کوکی تمام کارام روتینه  انگار از تو مردم

از حرفایی ک زدی و شنیده نشدی از دیده نشدنت

از ساختنای مکرر و ب جاش ویروون شدن من درکت میکنم عزیزم

از حرفایی ک زدی و شنیده نشدی از دیده نشدنت از ساختنای مکرر و ب جاش ویروون شدن من درکت میکنم عزیزم

چرا اینقد خوب فهمیدی منو 😢😭😭😭😭

2706