2733
2734
عنوان

و اما ۹۹/۹/۹😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 43 پست

دوستم میخاد عقد کن منم میخاستم عقدم بندازم تو این تاریخ ولی وسط ماه پیش عقد کردم چون ۷ سال تو دوستی بودم گفتم مشکلی پیش نیاد ولی خیلی لاکچری هر کی تو ۹.۹.۹۹ عقد کنه

وزن اولیه ۷۰ هدف ۶۶ ایشالا تا تیر ماه میترکونم :) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بابا همش چرته چ ربطی به یه تاریخ رند داره 

من همون موقعم گفتم یه عده مثل خروس پریدن بهم

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2731
آره چیزی نمونده😍

قیافه ها دیدنیه😂

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2740
😔من نرسیدم  پدر بزرگم فوت شد

الهی عزیزم تسلیت میگم خدا بهت صبر بده

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
تاپیکای 9/9/99 سه دسته ان عده ای دارن مسخره میکنن عده ای دارن میپرسن به خواستتون رسیدین؟ عده ای ه ...

تو جز کدوم عده ای   

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
قیافه خیلی ها دیدنیه😂😂🤣

وای که چه کیفی میده دیدن قیافه ها😂😂😂

2706