2733
2734
عنوان

و اما ۹۹/۹/۹😂😂

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 43 پست
نمیدونم چرا حساس شدم رو این تاریخ انقد که همه جا حرفشه الرژی پیدا کردم بهش

اوهوم، اونم يه روز مث بقيه روزاست، مهم همون انرژيه مثبته كه البته فرقي نميكنه تاريخش چي باشه، اميدوارم همه به موقع به خواسته هاشون برسن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم از ۹/۱۰ به بعد نصف سایت خودکشی کنن

خدانکنه ولی خدایی تنها دلیلی که منتظر این تاریخم دیدن قیافه خیلیاست😅😅😅

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2731
تاپیکای 9/9/99 سه دسته ان عده ای دارن مسخره میکنن عده ای دارن میپرسن به خواستتون رسیدین؟ عده ای ه ...

ایشالله شاهد دسته ی اخری باشیم

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید

یکی نوشته بود تا اون تاریخ همه کسایی که اذیتم کردن به سزای اعمالشون میرسن بدبخت میشن فلان میشن  

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2738

این روز پراز خاطره خوب برای همه پراز خاطره از نبودنه برای من،تولد مادرمه ونیستش،آسمونی شده،لعنت به کرونا،حال دلم داغوووونه

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم
من تو این تاریخ میرم بیمارستان بستری بشم برا فرداش سزارین کنم.دعا کنید برام.

ان شاءالله یه نینی سالم و سالح و باایمان دنیا بیاری😍😍

خدانکنه ولی خدایی تنها دلیلی که منتظر این تاریخم دیدن قیافه خیلیاست😅😅😅

😑😑😑

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
حتی اگه 00/00/00 همچین تاریخیم وجود داشت خواسته ی من براوردع نمیشد

منو تو اگه شانی داشتیم اسممون شمسی بود😂😂😂

این روز پراز خاطره خوب برای همه پراز خاطره از نبودنه برای من،تولد مادرمه ونیستش،آسمونی شده،لعنت به ک ...

الهی بمیرم برادلت😭😭😭خدابهت صبر بده عزیزدلم