2737
2734
عنوان

کراش زدم...😑🤦🏻‍♀️

795 بازدید | 11 پست

یک ماهه با ی پسر رل زدم خیلی یهویی نمیدونم اصن چیشد ، بعد دو سه روز فهمیدم اصلا بهش علاقه ای ندارم ولی گفتم شاید ب وجود بیاد تحمل کن اذیتش نکن گناه داره اخه خیلی دوستم داره 

تو این مدت چندبار رفتیم پیش رفیقاش 

یکی  از رفیقاشو ک  از قبل میشناختم ولی از نزدیک ندیده بودمش دیدم 

اولش ازش زیاد خوشم نیومد ولی کم کم اخلاقاش رفتاراش رو ک دیدم واقعا ازش خوشم اومد و کراش زدم🤦🏻‍♀️

دیشب پیشش بودیم با دوست پسرم اصلا نمیتونستم چشامو از روش بردارم 

هی با خودم تکرار میکردم بسه خجالت بکش تو دوست پسرت کنارته و ازینجور حرفا 

یکم تونستم جلوی خودمو بگیرم 

واقعا خسته شدم نمیدونم چکار کنم😑🤦🏻‍♀️

از خودم خجالت میکشم 

البته قبل از اینک من با دوست پسرم برم تو رابطه اون بمن تو اینستا پیام داده بود و یجورایی میخواست سر صحبتو باز کنه ولی من رو ندادم 

واقعا نمیدونم چکار کنم خیلی حس بدیه-_-

بنظر شما چکار کنم؟

شلوارپلنگی🐅 اراذل و گنگسترِ شهر آمل و حومه🤣🥸🍻خب لامصب من اگ پروفمو عوض کنم ک اینجا دیگ کسی منو نمیشناسه ک🤣😒🤌🏽 والا بخدا...اصاب نداشته ی منو نداشته تر میکنن با این کاراشون                     وَ بنازم کاربری را که همه او را با پروفایلش میشناسند:)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول اینکه دوستی ورابطه دختر وپسر که کاملا اشتباهه ولی بازم دوست میشن مشکل بعضی دختر پسرا همینه دیگه اول پیشنهاد دوستی یکیو قبول میکنن بعد بفکراین میوفتن که ازون خوششون نمیاد چرا اینقد هولین صبر کنین ادمارو محک بزنین خوبو بدشو ببینین الان نه اون پسر اولو شناختی کامل نه پسر دومیو  الان اینو ولش کنی براش میشه یه عقده بزرگ وسرشکنی اونم با دوست خودش میشه دشمن اون پسر وهمینطور تو ممکنه براتون دردسر درست کنه تازه ممکنه اعتماد به نفسشو ازدست بده یکاری دست خودش بده چجوری با عذاب وجدانت کنار میای   تازه از کجا معلوم تورو بخوادت این پسره  تازه اسم اینکار خیانته از کجا بهت اعتماد کنه شاید نفر سومو ببینی یک دل که صد دل عاشق سومیو چهارمی نشی تازه دوست شدی ازکجا معلوم اون بهت خیانت نکنه وقتی ازت سیر شد ولت کنه بره بایکی بهتر  نمیدونم والا شما دخترا چرا فک میکنین اگه بایکی دوست بشین همه چی روال میشه اول حداقل همو بشناسین ببینین طرف قصدش چیه یه رابطه زودگذر برای خوشگذرونی یا برای بقیه زندگیش این روابط معمولا نافرجامه تازه اگه به ازدواجم ختم بشه به خاطر تفاوتها وسنگهایی که جلوی پاشونه اشتباه بزرگتریه ولی چون بهم وابسته شدن فک میکنن بدون اون طرف نمیتونن زندگی کنن نتیجش میشه یه ازدواج پراز تنش الان بشین فکراتو بکن اگه ازابن پسره خوشت نمیاد قبل ازاینکه وابستگی ایجاد بشه بهش بگو نمیخوام اذیتت کنم ولی مابه دردهم نمیخوریم ولی کم کم اینکارو بکن نذار بیشتر ازاین بهت امید ببنده با پسر دومم تا شناخت کامل ازش نداشتی نزدیکش نشو شاید انتخابت اشتباه باشه بازم 

اول اینکه دوستی ورابطه دختر وپسر که کاملا اشتباهه ولی بازم دوست میشن مشکل بعضی دختر پسرا همینه ...

میدونم اشتباه کردم 

اصلا من با این پسره ب قصد رل زدن و این چیزا صحبت نکردمو بیرون نرفتم اون یهو داستانو عوض کرد 

منم دیدم دوسم داره و از همه نظر خوبه گفتم همه چی اوکی میشه ولی همیشه حسای ضد و نقیض من کار دستم دادن 

با اون کسی هم ک ازش خوشم میاد دیگ فکر نکنم بتونم باهاش ارتباطی برقرار کنم ک رابطه ای رو شروع کنم باهاش چون احتمالا بخاطر رفیقش سمت من نمیاد 

خلاصه ک خیلی تو بد وضعیتی قرار گرفتم امیدوارم هیچکس این اتفاق واسش نیفته چون کلی حس بد ب خودت پیدا میکنی 

حس عذاب وجدانو خیانتکار بودن و .... 

و از خودت متنفر میشی 

2740
میدونم اشتباه کردم  اصلا من با این پسره ب قصد رل زدن و این چیزا صحبت نکردمو بیرون نرفتم اون یه ...

خوب اگه پسررو دوستش نداری بزار  یکم بگذره  وروش شناخت بیشتری پیدا کنی ببینی واقعا برای همیشه میخوادت یا موقت و اگه ازش خوشت نیومد کلا  یه بهونه ای پیداکن بهش بگو ما به درد هم نمیخوریم تو خیلی خوبی و  شاید خیلی دخترای دیگه ارزشونه تو دوستشون داشته باشی ولی من نتونستم با احساسم کنار بیام میدونم ما دراینده باهم اینده ای نخواهیم داشت منو ببخش وحلالم کن نمیتوایتم با احساساتت بازی کنم ولی خودت چون بهم فرصت ندادی بیشتر فکر کنم یجورایی شاید مقصری ولی الان تا دیر نشده بهتره ازهم جدا شیم من برات ارزوی خوشبختی میکنم 

خوب اگه پسررو دوستش نداری بزار  یکم بگذره  وروش شناخت بیشتری پیدا کنی ببینی واقعا برای همی ...

فکر کنم بهتره اینکارو انجام بدم 

ولی اخه از ی طرفم اینکارو انجام بدم احتمال ۶۰ درصد میره ب رفیقش میگ ک من ولش کردم و خراب میشم و حتی همون ۱ درصد احتمالی هم ک هس من باهاش اوکی بشم از بین میره 

ولی خب بازم بهترین کار همینه بقیش خودش اوکی میشه مگ ن؟:(((