2733
2739
عنوان

نامزد دوستم بهش گفته یک هزارم خواهرم نیستی ..

| مشاهده متن کامل بحث + 1075 بازدید | 89 پست
پسره حرفش رو کامل زده و رسما منظورش رو رسونده معلومه نگرش مثبتی به دوستت نداره وبه عنوان دختر مورد ...

والا عقدن

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خیلی  بنده خدا  خودشم هنگه  تازه خودشو بعد عقد نشون داد

اگ ول

اقعا شناختش جدا بشه خ بهتر تا بعد ازدواج

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
خداکنه خداکنه بیاد سرشون 😔فعلا ک خبری نیس

قشنگ میفهمم چی میگی... چون خودمم دارم تجربش میکنم

حس میکنم زندگیشون سیاهه خوشبخت نیستن اصلا دیگه جزییاتی ک من نمیدونمم بماند... 

میشه واسم دعا کنی؟🌻به دعاتون اعتقاد دارم🌺💟
2731
بگه  بیخیال  دیگه این روزا روغن گیر نمیاد انتظار داریم شوهر گیر بیاد😂😂اونم واسه بالای & ...

چی بگم آخه آدم غرورش چی میشه پس

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
قشنگ میفهمم چی میگی... چون خودمم دارم تجربش میکنم حس میکنم زندگیشون سیاهه خوشبخت نیستن اصلا دیگه جز ...

اخه مگه میشی

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
همسر سابق منم هیچ‌کس رو به نجابت خواهراش قبول نداشت.یه شب ساعت ۱۲ از کلانتری تماس گرفتن که خواهرشون ...

چه آبرویی خدا ازش برده

خب خودش هم بی ناموس هست ادمی ک به همسرش انگ نا نجیبی بزنه خودش بی ناموس و بیشرف  هست اون اول خودشو قهوه ایی کرده... 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
2740

دوستت بهتره بگه حالا که نجیب نیستم پس بهتره بری یه نجیب واسه خودت پیداکنی. اینا لیاقتشون دوس دخترای مردمه

خدای عزیزم،میدونم حواست بهم هست،لطفا زندگی درخاک وسرزمینی روقسمت من کن که دراون آرامش داشته باشم،فقط به امید رهایی واون روز نفس میکشم...

باید میگفت بهم میایم منم زن توام اگه من نجیب نیستم توام آخر بی شرفایی 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
دلیلی نداره آدم زنشو باخواهرش مقایسه کنه

کاش یجور دیگ مقایسه میکرد

تو آسپزی 

نه این حرف

معنیش سنگینه

اره منم بهش گفتم  خدا رو شکر زود نشون داد خودشو  ولی فک کن این بیچاره چقدر برای اون پسر ...

این مرد ارزش نداره زندگیشو حرومش کنه 

اگه پسره ۲۰ سالش بود میگفتم بچه است از رو نفهمی این حرف و زده 

اما مرد ۳۰ به بالا باید عاقل و بالغ باشه که متاسفانه شوهر دوستت یه مرد نا بالغ کم عقله 

امیدوارم دوستت یه تصمیم درست بگیره ، این جور مردا بچه ننه و بد دهن هستن ، به درد زندگی نمیخورن

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
قشنگ میفهمم چی میگی... چون خودمم دارم تجربش میکنم حس میکنم زندگیشون سیاهه خوشبخت نیستن اصلا دیگه جز ...

نصفه شد😶😂

میگم اخ مگ میشه ابروی ادمو ببری یه زندگیو خراب کنی ب همه تهمت خراب بودن...بچسبونی بعد بلای کمتر از این سرت بیاد؟

2706