2733
2734
عنوان

مامان بابام دلمو شکستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1200 بازدید | 81 پست
بچه ها فرقی نمیزارن بخدا منم خواهرشم تا حالا  100بار به شوهر من اینجوری گفتن یا ما خیلی خرفتیم ...

ظاهراآبجیت دلش نازکه

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخدا دقیقا عین منی  منو همسرم هرکاری کنیم ب چشمشون نمی‌آیم  ولی اون دامادمون حتی بیکار ش ...

من 3 سال پیش ازدواج کردم خواهرم تابستون،شوهر من برام سرویس خرید، نصف جهیزیه رو خرید، کل حقوقش دست منه و دائما سرکاره، خانواده شوهرم خداییش با تمام کم گذاشتناشون باهام خوبن مادرشوهرمم با تمام رفتارای عجیبش باهام خوبه، ولی انقد به شوهرم سخت گرفتن و معمولی باهاش برخورد میکنن، خواهر بزرگم شوهرش هیچی نخرید، پول پیش خونشونو بابام داد، خواهرم کار میکنه حقوقش از شوهرش بیشتره و خرج خونه میکنه، خانواده شوهرش نگاهش نمیکنن ولی انقد قربون صدقه شوهرش میرن! 

مامانِ لیانا
2731
ظاهراآبجیت دلش نازکه

اره فکر کنم چون به شوهر منم زیاد گفتن 😂تقریبا تا الان هردفعه شیرینی خریده گفتن فقط یبار اخرین بار  24 ابان بود شیرینی خرید داد من اوردم خونه خودش نیومد برای سالگرد عقدمون که اوردم خونه دستشون از شوهرم کوتاه بود به خودم گفتن چرااا گرفت چههه کار بدی کرد گرفت😂😂😂

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  

امیدوارم یه روزی برسه که همه بفهمن همه دنیای مامان و باباها بچه هاشونن. اینقدر تو رفتاراشون مو رو از ماست بیرون نکشید.

هیچکی جز خودت، نمیتونه کمکت کنه و دستت رو بگیره. پس، روی هیچکی حساب نکن!!!!
نه واسه من کلا چشم دیدن شوهرم ندارن من تو این یه سال و هفت ماه عقدم داغون شدم له شدم جوری شده که همش ...

میدوونم عزیزم درکت میکنم ولی بابا مامان من اخلاقشون همینه میدونی درست بلد نیستن تارف کنن مثلا بجای اینکه بگن زحمت کشیدی میگن کار بدی کردی

یه صلوات مهمونم میکنی؟احتیاج دارم به دعاهاتون🍃💕                          ایشالله خدا به زندگیای تک تکمون آرامــــــــش بده  
چه باحال😁 تا حالا انقد ذوق نکرده بودم

😂😂😂😂😂😂😂😁😁😁

2740
میدوونم عزیزم درکت میکنم ولی بابا مامان من اخلاقشون همینه میدونی درست بلد نیستن تارف کنن مثلا بجای ا ...

نه اینو با لحن بهتری ام میشد گفت 

یا با ی لبخند ن بااخم و تخم و جدی 

درد آنجایی عمیق است ک ب حاشا برسد
اره فکر کنم چون به شوهر منم زیاد گفتن 😂تقریبا تا الان هردفعه شیرینی خریده گفتن فقط یبار اخرین بار & ...

ب خودمم میگفتن ی چیزی... 

حالا اگه شیرینی نمیخرید حتما میگفتن چرا بار اول دست خالی اومده

بخدا قسم داشتم میرفتم ب مامانم گفتم شیرنی بگیریم؟ گف میگیرین بگیرین

[QUOTE=165561169]میدوونم عزیزم درکت میکنم ولی بابا مامان من اخلاقشون همینه میدونی درست بلد نیستن تارف کنن مثلا بجای ا ...[/QUOTE

خخخخ میدونم چی میگی بابای خودم اینطوری مثلا یه بار برادر سوهرم واسم کادو گرفت آوردم به بابام نشون دادم گفت اخی اون مگه پول داشت برات کادو گرفت

2706