2733
2734

سلام 

دوستان من درخواب نمیدیدم پدرم فوت کنه😔اما پدر نازنینم در بیداری پر کشید

۴۳روز بیمارستان شهر غریب کنارش بودم ،بهش وابسته تر شدم اما خدایی شد.

از همه تون خواهش میکنم براش فاتحه بفرستید.

پدرم تنها و غریب بود ،خردسالی مادرش فوت شده بود،پدر نداشت ، خواهر و برادر نداشت.

شما در حق اش خواهری کنید و فاتحه بفرستید.😔😔حاج رمضانعلی فرزند حاج حسین😔😔😔اجرتون با فاطمه زهرا

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

سلام استارتر عزیزم معذرت پست نامزبوط میذارم لطفا گزارش بزنین ممنون میشم یه دنیا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2394695/درد-دل-دارم?postId=79064679

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الهي بهشت بهره شون باشه🙏 خوندم  شمام اگر دوست داشتي براي آمرزش روح پدرم يه صلوات بفرست

فاتحه خوندم عزیزم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
سلام استارتر عزیزم معذرت پست نامزبوط میذارم لطفا گزارش بزنین ممنون میشم یه دنیا https://www.ninisi ...

خواهش میکنم آیناز جونم 

گزارش زدم

2740

خدا بیامرزتش,,,,میدونم سخته اما زندگی تلخ و شیرین تلفیقه  امیدوارم شیرینی زندگی رو بچشی

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..

روحش قرین امرزش

اگه دوس داشتی برای پسردایی جوونم ک فوت شده یه صلوات بفرست

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 
روحش شاد  منم دوماد خالم دو روزه فوت شده نمیدونی چ وضعیه ی دختر ۱۴ساله داره دق میکنه از دوری ب ...

براش ارامشش فاتحه میفرستم

چشم عزیزم ...منم پدرم ۲ ماه فوت شدن ۵۰ سالش بود سالم سالم جلو دست خودم سکته کرد فوت شد 😔😔😔😔

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر