2733
2734
عنوان

کسی هست در حق پدرم دختری کنه😔کسانی که اذیت میشن نیان 😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1371 بازدید | 85 پست
منم فرستادم عزیزم تو هم فاتحه بفرست خیلی غریب وتو جوونی رفت هیچکی نتونست بیاد مزارش  برات صبر ...

فاطمه جونم براش فاتحه فرستادم 

منم حسرت خیلی چیزها رو دلم موند حسرت همه چی 

پدرم را سوار امبولانس کردم روز دوشنبه ۹مهرماه ببرم قم جراحی عروق کنند ، دم اذان رسیدیم قم چقدر خوشحال و امیدوار بودم بابام اومده قم شفا بگیره ولی ناامید شدم 

فکر کن ۹مهر با امید رفتم و ۹آبان با جنازه پدرم ناامید برگشتم😭😭

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فاتحه و ۱۴ صلوات ب همراه ۳ بار توحید ک ارزشش خوندن یکبار کل قران هست رو خوندم و هدیه ب روح پدر ...

عزیزم

حتما برم سرمزار پدرم یادت میکنم 

من به دعاهای پدرم اعنقاد خاصی دارم از بس بنده شکرگزار خدا بود ،تو زندگی یختی زیاد کسید اما یکبار نشنیدم به خدا اعتراض کنه

دیشب دو تا از دوستان نی نی سایت گفت رفتی بگو در حق ما دعا کنه من خودم ریه هام درگیرکروناست نمیبرن سرمزار،گفتم چشم اگه پنج شنبه رفتم حتما میگم ،دیشب خواب خیراتش را دیدم  امروز ساعت یک و نیم ظهر یه دفعه انگاری خودپدرم صدا کرد که بریم سرمزار رفتم و ازش خواستم در حق خانم دختر بختیاری و ماما دعا کنه 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
خوندم

سلام عزیزم 

امروز پدرم طلبید برم سر مزارش  اسمت را یادم نبود فقط از ذهنم گذشت که به پدر بگم برات دعا کنه

2728
سلام عزیزم  امروز پدرم طلبید برم سر مزارش  اسمت را یادم نبود فقط از ذهنم گذشت که به پدر ب ...

قربونت ممنون عزیزم که به فکرم بودی .اونا به خدا نزدیکترن باور کن هرچی میگیمو از ذهنمون میگذره میدونن . خوشحالم کردی . هر وقت تاپیک زدی تگم کن 😘😘🌹🌹🌹🌹🌷

براشادی روح امواتم صلوات    
عزیزم خدا رحمتشون کنه ...چند وقته فوت شدن ،،؟؟؟بعد از چ مدتی یکم حالتون بهتر شد مامانم خیلی بی قراره ...

الا ترقریبا۶ ماهی میشه سخته هنوز ولی خب کنار میاید چن وقت طول کشید الانم هروقت مشکلی پیش میاد بغضم میگیره میگم کاش بود کاش بود کمکم میکرد خدابهتون صبر بده خیلی سخته

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
عزیزم حتما برم سرمزار پدرم یادت میکنم  من به دعاهای پدرم اعنقاد خاصی دارم از بس بنده شکرگزار ...

مرسی عزیزدلم انشالله شما هم زودتر خوب بشی 

داری میای قدمت رو چشامون قلب مامان و بابا😍😘میشه برای سلامتی قندعسلم صلوات بفرستید😊دوستون دارممممم....
فاطمه جونم براش فاتحه فرستادم  منم حسرت خیلی چیزها رو دلم موند حسرت همه چی  پدرم را سوار ...

قربونت دلت برم خیلی سخته

همسر منم باحالت سرما خورده رفت

جلو چشام کم کم اب شد

هی هرروز بدتر میشد

هرروز میرفتم باهزار تاالتماس میدیدمش تو ای سی یو

دکترش گفت خطر رفع شده باکلی شادی اتاقا رو تمیز کردم و ابمیوه بردم بکنن بالوله تو معده اش چون بیهوش بود

ولی وقتی رسیدم تختش خالی بود

ازهرکی میپرسیدم شوهرم کدوم اتاق بردین ازم فرار میکردن

تا یه نفر گفت همین نیم ساعت پیش قلبش وایساده وسردخونه است

نمیدونم باید چیکار کتم وقتی فکر میکنم دومتر کردنش زیر خاک وهیچکار نکردم ازخودم متنفر میشم

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...        
2740
قربونت دلت برم خیلی سخته همسر منم باحالت سرما خورده رفت جلو چشام کم کم اب شد هی هرروز بدتر میشد ...

خدا بهت صبر بده 

چند روز بستری بودن

خدا بهت صبر بده  چند روز بستری بودن

تقریبا۳ هفته

واسه شادی روح همسرم یه صلوات میفرستین؟                        * بخاطر کرونا ۱۸ ابان ۹۹ ازپیشم پرکشید *                چشم بیدار بر این تلخی ایام ببند  ...                                 خواب های شکرین بهر تو دیده ست بهار...