2733
2734
عنوان

موهیتا جونم بیا 😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 166 پست
نه نه دستمو ول کن نهههههه ولم کن ول کن اعععععععع باید برم 

اگه ت از پیشم بری سر ب بیابون میزارم

نرو دیگه کامان بیبی🙄

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
🍌بیا عزیزم  نوش جون

اوه مخسی مخسی😌

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما جوونی مرجانه گلچینی زیبا جانم    

الهی 😘😘😘یادته منو؟ 🤔 

عشقو باهرکسی تجربه نکن؛عشق چیز قشنگیه!نزار ازش متنفر بشی!سالها تنها باش،اما روحتو با کسی قسمت نکن که نمیفهمتت!آنقدر تنها بمون تا اون کسی که از درونت خبرداره  پیدات کنه !کسی رو پیدا کن که همیشه به شکل یه چیز نایاب نگات کنه!یه چیزی…شبیه به یه معجزه!!❤️ من هر چی که بوده رو از وقتی که تو درو بستی بخشـــیدم✨کسی چه میدونه؟ شاید تو هم وقتی دلت میگیره به من فکر میکنی.... ❤️ عشق مثل مکیدن لیمو با لثه های زخمیِ... 
2728
کلیییییییییییی ببقشید من کل بلدم💔😐

خاعش میکنم به همون کل هم کفایت میکنم!

عید عروسیمه اونجاکف قشنگه رو بزن😋😋

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
اگه ت از پیشم بری سر ب بیابون میزارم نرو دیگه کامان بیبی🙄

بزار برم تو تاریکی سکم فکر بنمایم بعد تصمیم بگیرم 

در ضمن سمیه نیستم 

کبری هستم 🤦‍♀️

میرم تصمیم کبری بگیرم

........
من مشاور اعظمشم اول ب من بگو ببینم صلاحه بعد ببینیم چی میشه

من جیگر تو رو

خودم رارنده تم اصلا  

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2738
بزار برم تو تاریکی سکم فکر بنمایم بعد تصمیم بگیرم  در ضمن سمیه نیستم  کبری هستم 🤦‍♀️ م ...

سمیه و کبرا نداره ک

مهم‌نیته😂

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣
بزار برم تو تاریکی سکم فکر بنمایم بعد تصمیم بگیرم  در ضمن سمیه نیستم  کبری هستم 🤦‍♀️ م ...

وای کبری رو دستگیر کردم

گلبهاااااااااااار

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
خاعش میکنم به همون کل هم کفایت میکنم! عید عروسیمه اونجاکف قشنگه رو بزن😋😋

چشببببب همچین قر کمر بیام همه کف کنن

تیکر رسیدن به اهدافمه🤗 می خوام حال بد😖 افسردگی🤕 تنبلی😒 بی انگیزگی، بی اراده بودن، بی حال و حوصله بودن😵 رو بزارم کنار😄💪با توکل به خدا😍 و تمام تلاش خودم😇 انشالله که موفق میشم😊 شمام هر وقت چشمتون به امضام خورد واسم دعا کنید😘 قربونتون 💋 
2706