2733
2739
عنوان

بياييذ لطفا تاپيكم در مورد عمل دماغ و استخدام بودن و گربه كردنم

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

صرفا جهت اطلاعت بگم صورت زیبا مهم نیس سیرت زیبا مهمه

و اینکه نظرا متفاوته من از نظر همسرم زیباترین زن دنیام ولی ممکنه از نظر اطرافیانم زشت باشم اگه قرار باشه همه ازت خوششون بیاد سنگ رو سنگ بند نمیشه و بازم صرفا جهت اطلاعت بگم خدا ادم زشت خلق نمیکنه فقط نظرا متفاوته

2740

پارتی بازی 😐

بیچاره اونایی که پارتی ندارن کلی زحمت میکشن اخرشم استخدام نمیشن 

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   

وای واقعا منم بینیم افتضاااحه😣

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
منم ميگم استخدام نميشم😂

انشالله که استخدام بشی عزیزم 😘

یه لحظه یاد خودم و خیلیای دیگه افتادم 😔

آنچه درباره  کوروش بزرگ برای محقق  جای تردید ندارد،قطعا این است که لیاقت سیاسی و نظامی فوق العاده در وجود وی با چنان انسانیت و مروتی درامیخته بود که درتاریخ سلسله های پادشاهان شرق  پدیده ای تازه به شمار میآمد .   
صرفا جهت اطلاعت بگم صورت زیبا مهم نیس سیرت زیبا مهمه و اینکه نظرا متفاوته من از نظر همسرم زیباترین ...

ولی خدایش تا صورت زیبا نباشه سمتت نمیان 

... هنوزم تو شب هات اگه ماه و داری من اون ماه و دادم به تو یادگاری ....
2706