2733
2734

من درس دازم دماغمو عمل كنم اما نميتوتم شرايطشو ندارم أمام جمعه شهرمون فاميلمونه قزازه پست بانك بزاره از خيلي وقت پيش بهش گفتم لطفا منم استخدام كن خودشو و زنش بهم قول دادن امشبم بهشون زنگ زدم گفتم لطفا منو فراموش نكنيد أمشي همين الان رفتم بيرون داروخانه ژل شستشو بخدم يه دختره اومد ماسم زده بود دماغش عمل بود و ماسكشو در أورد و به من زل زد و همه به اون چشم داشتن و من از خودم خجالت كشيدم خدا خودم بود زودتر برم😕😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حساس شدي.

عمل ربطي ب استخدامت نداره

اتفاقا خانماي محجبه و چادري بيشتر عمل ميكنن چون فقط گردي صورت بيرونه شيك و تميز ميشه چهره

خدایا …در جست‌وجوی آنچه کهبرایم مُقدر نکرده‌ ايخسته‌ ام مکن ش  
2738

ب خدا منم دماغم بزرگه

ولی خودم رو خوشگل می دونم

به امید روزی که مامان یه دختر خوشگل به اسم ماهور ویه پسر ک هنوز اسمی براش انتخاب نکردم باشم                                                                               همسر عزیز من به امید این که روزی برسه ببینم از ته دل میخندی                                                                خدایا خودت مراقبشون باش
2706