2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام سوگل جان تایپک جدید مبارک❤ الان متوجه شدم تایپک زدی. برنامه ی خاصی رو میخوای پیاده کنی یا فقط گ ...

سلام خوشگلم گزارش و مدیریت و برنامه ریزی برای حال خوب البته سایت اجازه نمیده عکس نمیشه گذاشت  وگرنه میخواستم عکس از دفتر برنامه ریزیهامون بذاریم

عزیزم شما که برنامه ساعت به ساعت دارید ، چند درصد تو اجراش موفق بودید؟ سخت نیست من که بچه دارم چطور ...

خیلی خوبه برنامه ساعتی البته منم شده بعضی روزها برنامه ام رو منعطف تر کردم.شما که بچه داری اصلا برنامه ساعتی براتون معنایی نداره و بیشتر مایوستون میکنه

2731
سلام عزیزم واای نمیدونی همسرم خونست بخاطر این تعطیلی زندگیم کن فیکون شده😭😭😭😭 اصلا همه چیزم به هم ...

پس من چی بگم بعد کرونا دیگه همسرم همیشه خونست ...دورکاری میکنه و به ندرت میره بیرون منم کلافم...مدام ادمو صدا میزنه برای کارهای هیچ و پوچ و دائم دوست داره حرف بزنه .متاسفانه همسرم خیلی وابسته منه باور کن گاهی دلم میخواد جیغ بزنم....خسته میشم..ولی چه میشه کرد .. در طی هفته اکثر روزها خونست نهایت دو روز بره بیرون اونم در حد 2 یا نهایت 3 ساعت  

سلام خوشگلم گزارش و مدیریت و برنامه ریزی برای حال خوب البته سایت اجازه نمیده عکس نمیشه گذاشت  و ...

منم از امشب میزارم که هم انگیزه بگیرم هم بچه های اینجا انگیزه بگیرن

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
پس من چی بگم بعد کرونا دیگه همسرم همیشه خونست ...دورکاری میکنه و به ندرت میره بیرون منم کلافم...مدام ...

قبلا درک نمیکردم اما الان درکت میکنم ووووواقعا میخواد اب بخوره منو هم صدا میزنه. میخواستپ پوستمو پاکسازی کنم اومده زیر پتوی بخور😐😐😐😐 زنگ زدم مامانم شاکی که ببین دومادت زندگیمو بهم ریخته😕 میخواستم کیک بپزم اومدم همزن و گرفته کمکت کنه. اقا من کمک نمیخوام

زیبایی و قدرت یک زن، به باورهایش است، به میتوانم هایی که هر روز به خودش می گوید♥️
قبلا درک نمیکردم اما الان درکت میکنم ووووواقعا میخواد اب بخوره منو هم صدا میزنه. میخواستپ پوستمو پاک ...

وای چه باحاله ...حالا شوهر من مدام میگه بشینیم صحبت کنیم   دیگه واقعا من دوست دارم کرونا بره چون کرونا بود حداقل عصرها که بیرون میرفت بصورت منظم..الان اصلا به هیچ وجه نمیره مگه کسی باهاش کار مهم داشته باشه

2740
وای چه باحاله ...حالا شوهر من مدام میگه بشینیم صحبت کنیم     دیگه واقعا من دوست دارم کرونا ...

از دور باحاله خواهر😂 خونه ترکیده میخوام جمع کنم میگه وووولش کن بیا لش کن بغل من فیلم ببینیم. بابا لاامصب جای سوزن انداختن نیست خووو. وای سوگل دعا کن بره سرکار قرنطینه دو هفته ای زودتر تمام بشه وگرنه میکشمش😂😂😂😂

منم از امشب میزارم که هم انگیزه بگیرم هم بچه های اینجا انگیزه بگیرن

حتما بذار من سه تا دفتر از پارسال پر کردم از بس مینویسم یعنی یکی دفترهای منو ببینه ابرو برام نمیمونه از پس انداز مینویسم..از حسم مینویسم...از شکرگزاری مینویسم..از خرج و مخارج از همه چی  از برنامه روزانم هم مینویسم ا ز  روتین پوستم هم مینویسم

از دور باحاله خواهر😂 خونه ترکیده میخوام جمع کنم میگه وووولش کن بیا لش کن بغل من فیلم ببینیم. بابا ل ...

خوبه بابا تو وضعت بهتره عزیزم . من از بهمن همین هستم پس من چی بگم عزیزم؟ گاهی میگم پس تو باش خونه من برم بیرون خستم خسته  

حتما بذار من سه تا دفتر از پارسال پر کردم از بس مینویسم یعنی یکی دفترهای منو ببینه ابرو برام نمیمونه ...

چههه خووووب. کاش میشد عکس داد انگیزه بخش تر میشد. ایده ات خیلی باحاله انجامش میدم

چههه خووووب. کاش میشد عکس داد انگیزه بخش تر میشد. ایده ات خیلی باحاله انجامش میدم

حتما میگذارم الان میرم عکسشهاو میگیرم میذارم تو گوشی بمونه هر وقت سایت درست شد سریع اپلود میکنم

2706