2737
2734
عنوان

کیا مث من عاشق دوران شیردهی هستن؟؟؟؟😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 38 پست

وای منم عاشق شیر دادن ب نی نیم

ببین وقتی داره شیر میخوره با اون دستش با اون یکی سینه ور میره

یا تو چشات نگاه میکنه 

یا صدای قورت دادنش

یا با موهات ور میره

یا انگشتاشو میکنه تو چشمت😍😍😍

اخی عزیزم.برات صلوات میفرستم.ان شاالله به زودی یه نی نی خوشگل بیاد بغلت

ان شا الله ممنون... دعا کن شرایطش هم محیا بشه... جسمم ضعیفه و بعد سقطم خیلی لاغر تر و ضعیف تر شدم هر چیم میخورم تغییر نمیکنم یا چیزی یه نقطه ای هم تو پهلوم سمت چپ رحمم هست که هیچجوره تا الان معلوم نشده تو سونو و... همون نقطه تمام دردام اونجاس چه موقع پریودی چه موقع سقط که جیغ میزدم از دردش فقط مونده عکس رنگی 😔

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا؟ من ک همش دلم میخواد بیشتر شیر بخوره اما هنوز کوچولوعه دهنش جون زیاد مک زدن نداره

همون سال دیگه میبینمت انقد میک میزنه دیگه تهش احساس میکنی از جونت داره مک میزنه من دخترم کوچیک بود جون نداشت به زور بهش شیر میدادم

اولش واقعا سخته از سه ماهگی به بعد تازه داشتم لذت میبردم که بعد دوماه شیرم خشک شد 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2728
۶روز اول بچه ات چی میخورد پس ؟ اگه شیرخشک خالی میدادی پس چطوری سینه قبول کرد؟!

شیر خشک میخورد با پستونک ارتودنسی

گرسنه میشد مجبور بود مک بزنه عادت کرد

بچه هم هفته اول هنوز خیلی کوچیکه زود ب همه چیز عادت میکنه

البته تو همون روزام با اینکه شیر نداشتم وقتی گرسنه نبود سینمو میدادم دهنش تا یاد بگیره اما چون سینم خشک بود واقعا مک زدناش درد داشت 

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

استارتر

منم مثل توام

خیلی حس خوبیه....

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....
وای منم عاشق شیر دادن ب نی نیم ببین وقتی داره شیر میخوره با اون دستش با اون یکی سینه ور میره یا تو ...

وای دقیقا عاشق تک تک این حرکاتشونم😍

اللهم ارزقنا توفیق الشهاده فی سبیلک خدایا ما را پاکیزه بپذیر🙏
ان شا الله ممنون... دعا کن شرایطش هم محیا بشه... جسمم ضعیفه و بعد سقطم خیلی لاغر تر و ضعیف تر شدم هر ...

ان شاالله به حاجتت برسی.

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
2740
وای منم عاشق شیر دادن ب نی نیم ببین وقتی داره شیر میخوره با اون دستش با اون یکی سینه ور میره یا تو ...

اره نی نی من هنوز کوچیکه نمیتونه از این کارا بکنه اما همش دعا میکنم شیرم زود خشک نشه تا یکم بزرگ بشه و این کاراشم ببینم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

ح

وااای اره عااالیه همه کارهاشووون

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....
اره نی نی من هنوز کوچیکه نمیتونه از این کارا بکنه اما همش دعا میکنم شیرم زود خشک نشه تا یکم بزرگ بشه ...

ببین از داروخونه قطره چکون بگیر بعد سینتو بزار دهنش بعد قطره چکونو ک پر از شیر خشک میکنیاز کنار سینت بزار دهنش تا مک بزنه هم کمک میکنه شیر خودت بیاد هم اینکه خودش خسته نمیشه اینا همه مک میزنه ی چیزی ام میخوره

ماالشعیر و بقیه مایعات و حمام آب گرم ماساژ سینه تاثیر داره 

2706