2703
2553

واقعا درک نمیکنم اونایی ک شیر دارن و ب بچشون شیر نمیدن 

یعنی فقط بخاطر بهم نریختن فرم سینه؟ 😐

واسه منم زیباییم و اندامم خیلی خیلی مهمه 

اما عاشق  دوران شیردهی هستم چرا بعضیا  ب بچه هاشون شیر نمیدن

من همیشه کلی رویا میبافتم واسه شیر دادن ب بچم 

وقتی بدنیا اومد تا ۵ روز شیر نداشتم انگار غم دنیا تو دلم بود از ناراحتی همش اشک تو چشمام بود

خداروشکر با کلی دارو شیرافزا و حمام آب گرم و ...شیرم ‌اومد 

الانم همش میگم خدایااا بتونم حداقل تا ۶ماهگی ب بچم شیر بدم

عاشق این کارم حس خیلی خوبیه

اینکه یه موجود معصوم کوچولو بهم وابسته هس 

وقتی بهش شیر میدم و با چشمای کوچولوش ب چشمام نگاه میکنه

واقعا حس خوبیه واسه من قابل توصیف نیس

کیا مث من از شیر دادن ب بچشون لذت میبرن؟؟؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

من که متنفرم.بس که دحترم زجرم داد

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دوس دارم خوابشو انقد دیدمممم.... خواب ملموس ها قشوگ دردشم حس میکردم.... البته بچم سقط شد😑

هیشکی منو لایک نکنه 😠تصور کن زمستون، زیر پتو، چیپس پفک پاستیل لواشک، دورهم با رفیقای صمیمی نور کم یه انیمیشن باحال مث هتل ترانسیلوانیا، که برا خودش پخش میشه چون شماها دارین با هم حرف میزنین😂چایی با خرما و شکلات، یه عطر خاطره سازم زدین، لباس رااااحتی هم پوشیدین دیگه نمیگم خیلی بهتون خوش میگزره بیا بیرون از فکر😂😂😂
2456

الانم گاهی هی شیرم قطع و وصل میشه واقعا نگرانم قطع بشه

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2714

من بچه ندارم. اما قطعا ب بچم شیر خشک میدم. لذت میبرم از اون شیشه دست گرفتنشون. ابجیم خودش شیر میداد خیلی اذیت میشد. خواهرشوهرم شیر خشک میداد راحت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

من کم دردسر نکشیدم

گاهی وقتا آرزو میکنم تموم شه

تاپیکام رو ببینی میفهمی چی میگم الان مدتیه فقط یه سینم رو میخوره

اره حس خوبیه ک پاره تنت رو سیر میکنی 

ولی واسه من از روز اول دردسر و بدبختی بود

ورم سینه شقاق و الانم یه سینمو میخوره

منم دوس دارم خوابشو انقد دیدمممم.... خواب ملموس ها قشوگ دردشم حس میکردم.... البته بچم سقط شد😑

اخی عزیزم.برات صلوات میفرستم.ان شاالله به زودی یه نی نی خوشگل بیاد بغلت

من هر شب به امید یه معجزه بزرگ میخوابم...به امید اینکه وقتی چشمامو باز میکنم تو کنارم نشسته باشی...با دستای کوچولوت بزنی رو صورتم و منو صدا کنی....روی پاهای کوچولوت وایسی و بپری بغلم🥲🥲🥲من تمام نی نی سایتی ها رو انسان های محترمی میدونم......به عقاید و نظرات همشون احترام میذارم ولی این رو دلیلی نمیبینم که نظر خودم رو نگم همه ما انسانیم،موجود اجتماعی هستیم پس لازمه عقایدمونو باهم به اشتراک بذاریم.تبادل نظر کنیم.....گاهی لازمه تغییر بدیم نظراتمونو.....پس دوست عزیزم اگه با نظرم مخالفی میتونی ریپ بزنی و نظرتو بگی من این توانایی رو دارم  که با هم تبادل نظر کنیم
منم مثل تو بودم ولی الان که دخترم 19 ماهش بازیاد شیر خوردنش درعذابم

چرا؟

من ک همش دلم میخواد بیشتر شیر بخوره اما هنوز کوچولوعه دهنش جون زیاد مک زدن نداره

2706