2733
2734
عنوان

کیا مث من عاشق دوران شیردهی هستن؟؟؟؟😍😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1480 بازدید | 38 پست
عزیزم هر کسی نظری داره برا شما قشنگه برا من تنفر انگیزه این تایپک زدن نداره

بله 

دوس داشتم اونایی ک مث منن از فانتزی ها و خاطره هاشون  بگن لذت ببریم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیاد دیدم مادرهایی که علاقه به شیر دادن‌ندارن‌تازه با نوزاد دعوا میکنن که چرا شب برای شیر گریه کردی ...

منم زیاد دیدمممم

از نگرانی از دست دادن اطرافیانم خستم، از اینکه به اطرافیانم، دوستانم و... بگم خدا رحمت کنه غم آخرتون باشه،خستم....خدایا خودت این روزهارو تموم کن....این روزها که اینقدر غمگین و زیر بار زور و خفقان میگذره جوانی ماست....
ببین از داروخونه قطره چکون بگیر بعد سینتو بزار دهنش بعد قطره چکونو ک پر از شیر خشک میکنیاز کنار سینت ...

ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2731
من دو سال کامل شیر دادم به پسرم ولی با زجر و شکنجه، واقعا نفرت انگیز بود برام

چرا مگ چطور بود ک اذیت شدی عزیزم؟

بعدش شیرخشک دادی؟ شیر خشک میخورد؟

اره شیر خشک البته از دوماهگیش شروع کردم ولی راحت گرفت مشکلی نداشت 

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
ما واسه همه خانومایی ک زایمان کرده بودن این روشو امتحان کردیم خوبه فقط حوصله میخواد نباید خسته بشی😘

ن خستگی نداره خیلی دوس دارم بچم بتونه شیرمو بخوره ممنون عزیزم😘

2740