2733
2739
عنوان

چه پولی دارن ملت😂

528 بازدید | 71 پست

تتلو اهنگ جدیدشو گذاشته واسه پیش فروش گفته به ۶ میلیارد برسه اهنگو میدم

فعلا که ۲۰۰ ۳۰۰ ملیون فروخته

ولی یکیشون ۲۹ ملیون پول داد

لعنتی چخبره اخه چه پولی داری تو ماشینت چیه خونت چیه که واسه اهنگ تتل ۲۹ ملیون میدی😂

ولی یچیزیم هس تتل لیست اسم و اینستای ۱۰ نفر اول رو معرفی میکنه همیشه تو کانالش

ینی یجورایی واسه تبلیغ پول میدن اون ۱۰ نفر اول

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حیف پول😑

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
2740
خوشبحالشون عقل ندارن راحتن 🥴

🤣🤣🤣👏👏👏👏

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

تو فامیل خیلیا یکی دو تومن دادن... شوهرم ب منم گفت واسه حمایت پول بدیم ولی من دو میلیونو از شوهرم گرفتم رفتم گوشتکوب برقی سه کاره خریدم  

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
خوشبحالشون عقل ندارن راحتن 🥴

طرف داره و خرج میکنه دیگه

من و تو میریم لباس میخریم مثلا ۶۰۰ یکی که نداره میگخ اینا خرن ۶۰۰ پول لباس میدن

بخدا کساییو‌میشناسم لنگ پول شامن چه برسه به لباس ۶۰۰ که امروز هیچی نیس

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706