2737
2734
عنوان

چه پولی دارن ملت😂

| مشاهده متن کامل بحث + 528 بازدید | 71 پست

یعنی چجوری بهش پول میدن ؟ مثلا سر چهار راه یه کاسه گذاسته منتظره ببینه کی اون مقدار جمع بشه بعد  واسه اون عده میخونه؟

کی فکرشو میکرد‌ یه روزی حرفامونو به آدمایی بگیم که تاحالا ندیدیمشون...!🥲🥲🥲

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اونی که پول میدا شُل مغزه

ببینید دوستان تتلو خودش ادمیه ک ثبات شخصیت نداره و جدیدا خیلی چرت و پرت میگه خودمم قبولش ندارم ولی خب اهنگاشو خیلی دوست دارم چون ادم میتونه تو شادی و غم حرصشو خالی کنه

عجب بابا عجب
2731
تو فامیل خیلیا یکی دو تومن دادن... شوهرم ب منم گفت واسه حمایت پول بدیم ولی من دو میلیونو از شوهرم گر ...

بهتر حداقل به کارت میاد

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
طرف داره و خرج میکنه دیگه من و تو میریم لباس میخریم مثلا ۶۰۰ یکی که نداره میگخ اینا خرن ۶۰۰ پول لبا ...

از لحاظ پول خرج کردن نمیگم از لحاظ اینکه طرفدار اون شل مغزن میگم

کلا همه‌ ی سیاه سفیدا خوبن؛مثل پنگوئنا،پاندا ها،برف لای موهات،چشمات......
😁😁😁اخ جووون اهنگ جدید  من سر یه جریانی منع هستم تتلو داشته باشم ولی بیدی نیستم ب این بادا ب ...

کی منعت کرده😈

هیچوقت اختیارتو نده دست کسی

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2740
اونی که پول میده شُل مغزه

توهین نکن درست نیس تو دنیا خیلیا واسه حمایت از خواننده مورد علاقشون این کارو کردن

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
یعنی چجوری بهش پول میدن ؟ مثلا سر چهار راه یه کاسه گذاسته منتظره ببینه کی اون مقدار جمع بشه بعد &nbs ...

استاد قرن ۱۸ که نیس

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
2706