2737
2739
شوهرت دوست داره وابستته ولی غرور داره بچه بعدیت دختر میشه مربی ورزشم‌میشی ولی زمان میبره وضع مالیتون ...

سلام عزیزم میشه حست در مورد منم بگی

برادرهام مهدی و ابوالفضل چه سالی ازدواج میکنن؟

خودم کی باردار میشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلش تنگ شده ولی نمیخواد ادامه بده بهت پیام میده بعدا ولی جدی نگرفتت

عزیزم من یه چی بپرسم جواب منم میدی؟؟؟

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2728
جان

همسرم دوستم داره بهم وفادار میمونه؟

واینکه چندتا بچه تو سرنوشتم هست؟

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
جان

توروخدا عزیزم جواب بده رفتارهای همسرم یکم تغییر کرده خیلی نگرانم

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
2738
جان

ایتوس جان نیومدی جوابمو بدین 

توروخدا بگو حستو...😣