2737
2739
ببین پشیمونه ولی نمیتونه عادتشو ترک کنه تو ی جوری واسش بی نقص باش تا کاراشو بزاره کنار و فقط ب خودت ...

عزیزم بنظرت من حاملم؟😔

❤️😍خدایا شکرت واسههزار و یک دلیل :)🍁🌈شوهرم زندگیمهههههه😍❤️🌹A🌷🌷🥳❤️🥳❤️🥳❤️🥳❤️🥳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه بچه نمیاری  قدرشو بدون مزد خوبیه

یعنی دیگه بچه دار نمیشم؟ 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
2738
دلش تنگ شده ولی نمیخواد ادامه بده بهت پیام میده بعدا ولی جدی نگرفتت

عزیزم میشه شما هم لطف کنید به من بگین رابطم با شوهرم چجوری میشه اصلا عاشق من هست یا نه بچه ی بعدیم پسره یا دختر؟!من مربی ورزش میخوام بشم میشم؟و وضع مالیمون چطور میشه

این نیز بگذرد....🤗
عزیزم میشه شما هم لطف کنید به من بگین رابطم با شوهرم چجوری میشه اصلا عاشق من هست یا نه بچه ی بعدیم پ ...

شوهرت دوست داره وابستته ولی غرور داره بچه بعدیت دختر میشه مربی ورزشم‌میشی ولی زمان میبره وضع مالیتونم بهتر از الان‌میشین

شوهرت دوست داره وابستته ولی غرور داره بچه بعدیت دختر میشه مربی ورزشم‌میشی ولی زمان میبره وضع مالیتون ...

وای مرسی خیلی قشنگ بود من یه دختر دارم دلم میخواد بچه ی بعدیم پسر باشه راهی نداره تغییر کنه

این نیز بگذرد....🤗
شوهرت دوست داره وابستته ولی غرور داره بچه بعدیت دختر میشه مربی ورزشم‌میشی ولی زمان میبره وضع مالیتون ...

میشه در مورد منم حست رو بگی در مورد زندگیم.همسرم.بارداری و..

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  

میشه در مورد منم حست رو بگی در مورد زندگیم.همسرم.بارداری و...همسرم چقد دوستم داره. اهل خیانت هست یا نه.؟؟

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2706