2726
شوهرت دوست داره وابستته ولی غرور داره بچه بعدیت دختر میشه مربی ورزشم‌میشی ولی زمان میبره وضع مالیتون ...

سلام عزیزم میشه حست در مورد منم بگی

برادرهام مهدی و ابوالفضل چه سالی ازدواج میکنن؟

خودم کی باردار میشم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلش تنگ شده ولی نمیخواد ادامه بده بهت پیام میده بعدا ولی جدی نگرفتت

عزیزم من یه چی بپرسم جواب منم میدی؟؟؟

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2728
جان

همسرم دوستم داره بهم وفادار میمونه؟

واینکه چندتا بچه تو سرنوشتم هست؟

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
جان

توروخدا عزیزم جواب بده رفتارهای همسرم یکم تغییر کرده خیلی نگرانم

خدایا منو به آرزوهام برسون..💚🎆تویی ک داری امضامو میخونی اول یه لبخند گشاد بزن اینجوری👈😀حالا میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستی ممنونتم..‌🎀💐❣️تیکر تولد پسرمه😍💫🌟😻💓خدایا مواظب بچهام و شوهرم باش 💖🤲
جان

ایتوس جان نیومدی جوابمو بدین 

توروخدا بگو حستو...😣