2737
2739
عنوان

فیلم پو رن و شوهرم یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1405 بازدید | 60 پست
چه اشکال داره نگاه کنه

تو رابطه تنوع طلب و کمال گرا میشه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی ازش می‌پرسی چرا میبینی چی میگه

هیچی میگه نمیبینم و خودش باز شده و اون بارم ک تو گوشیش بود میگفت مال دوستش بوده رم برای اونه 

زیر بار نمیرفت ک باهاش دعوا حسابیم ک میکردم میگفت اصن دوست دارم بیینم لجبازی میکرد یه جورایی

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
2742
نه خب دخترا وزنای تو خیابونم میبینه توقعش میره بالا اگه از این لحاظ بخوایم در نظر بگیریم

نه مثلا ممکنه طرف آدم متعهدی باشه به همسرش ولی اون فیلما و روابط بازیگرا و بدناشونو که می بینه توقعای عجیب سر بزنه ازش

با آدمای توی خیابون که این طور مسائل پیش نمیاد

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
خب انقد دختر بدحجاب هس تو جامعه اونا تاثیر نمیزارن یا مثلا کشورای خارجی که همه لختن اونا چی 

لخت دادن کنار هم زندگی میکنن روبروی هم ک سک س نمیکنن فیلم سک سی اعتیاد آوره و مرد رو تنوع طلب میکنه و نگاهش به زنا و دوست و روفیقام نگاه بد میشه به مرور...... یهو میبینیم عه خیانتم کرد

چون تخم مرغ دزد که شترمرغ دزد میشه 

2740
مردا که خودشون این خصوصیات رو دارن

نه الزاما ندارن جامعه و فرهنگ به این طرف میبردشون که فاسد باشن

ولی بحث اونو نمیگم

اینا رو که می بینن توش خب یه انواعی از لذت جویی رو داره که شاید خانومش نتونه براش فراهم کنه یا اصن نخواد و فانتزیایی که تو ذهن آقائه شکل میگیره تو رابطشون تاثیر بد میذاره کم کم

بنظرم عادی برخورد کنی واسش عادی میشه این قضیه.  بشین بدون جنگ و دعوا خیلی جدی و دوستانه ازش بپر ...

من وحشتناک گرمم تو رابطه خیلیم به خودم میرسم 

انقدر ک خودش کم میاره جلوم

خیلیم تعریف میکنم ازش 

ارایش میکنم حمام میرم عطر و ادکلن و لباس خوشگل همه کار میکنم

ولی چرا این اینطوری میکنه

نه مثلا ممکنه طرف آدم متعهدی باشه به همسرش ولی اون فیلما و روابط بازیگرا و بدناشونو که می بینه توقعا ...

پس کشورای خارجی که از لحاظ پوشش انقد آزادن و حتی اینجا از لحاظ اندام و چهره ممکنه توقعش بره بالا 

خدایا خیلی شکرت   
من وحشتناک گرمم تو رابطه خیلیم به خودم میرسم  انقدر ک خودش کم میاره جلوم خیلیم تعریف میکنم از ...

شاید بخاطر زایمانته

باید از خانومایی که شرایط شمارو دارن راهنمایی بگیری.ممکنه دلیلشاین باشه و نتونه بگه بهت

پس کشورای خارجی که از لحاظ پوشش انقد آزادن و حتی اینجا از لحاظ اندام و چهره ممکنه توقعش بره بالا&nbs ...

نه منظورم ظاهر عادی نیس

اگه فیلمای پورنو ببینین بازیگراش خب شکل اندامی که دارن اندام شهوت برانگیز و جراحی شده اس

منظورم اندامای خاصه

و نوع روابطی که توش برقرار میشه روابطین که به طور نرمال هرکسی انجام نمیده و خوشایندش نیس

خب اونا رو ببینه فانتزیای ذهنیش عوض میشن از رابطه زن و مرد

میترسم واضح تر بگم بترکوننم😅😅

2706