2733
2734
عنوان

فیلم پو رن و شوهرم یه لحظه لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1408 بازدید | 60 پست
شاید بخاطر زایمانته باید از خانومایی که شرایط شمارو دارن راهنمایی بگیری.ممکنه دلیلشاین باشه و نتونه ...

سزارین بودم و تغییریم توم ایجاد نشده وزنم ۵۸ و قدم ۱۶۸ هست الان اصلا همون هیکل و چهره ی قبلم رو دارم 

عشقای میشه  برای من و تو دلیم یه صلوات بفرستین  ❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من وحشتناک گرمم تو رابطه خیلیم به خودم میرسم  انقدر ک خودش کم میاره جلوم خیلیم تعریف میکنم از ...

احتمالا از سن کم نگاه کرده و خوشش میاد

ببینید

کلا نگاه کردن به این جور روابط برای خیلی از آقایون و خانومها جالبه و خوششون میاد

حتی بعد از دیدنش میتونن تصویرسازی کنن باهاش و لذت ببرن

خب این فیلما هم یه سطح جذابی از روابطو نشون میده بهشون که نگاه کردن بهش براشون جالبه و نمیتونن ترک کنن

مخصوصا اگه از نوجوونی نگاه کرده باشن

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
احتمالا از سن کم نگاه کرده و خوشش میاد ببینید کلا نگاه کردن به این جور روابط برای خیلی از آقایون و ...

خی من الان چه برخوردی کنم بهش بگم باهم ببینیم؟

دعوا کنم باهاش؟

قهر ‌کنم؟

2731

مجردامون ببینن متاهلامونم بببینن یعنی حیف نعمت متاهلی ک به هرکس میرسه

خو شهوت داری برو کنار همسرت

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎

واویلا از دست این مردا،شوهر منم قبلا انواع و اقسامشونو دیده 😂😐چندبارمممم بهم گف بیار ببینیم باهم ولی گناهه من دوس ندارم،ببینه من ناراحت میشم ولی خب گناهش ب گردن خودش

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
خی من الان چه برخوردی کنم بهش بگم باهم ببینیم؟ دعوا کنم باهاش؟ قهر ‌کنم؟

دعوا و قهر نکن‌ منم اون هفته دیدم همچین فیلمایی، اونم بعداز چندبار قول دادن. همشم بهونه میاورد که نمیبینم یا اشتباه شده . میخواستم دعوا کنم تاپیکم زدم، اما بجاش چندروز خیلیییی خوب شدم باهاش، بعد یه جور وانمود کردم که اتفاقی کنار خودش اون فیلمارو تو گالریش دیدم، اونموقع خودمو زدم به ناراحتی که چرا بدقولی کرده و دلیل دیدن اینا چیه،برخلاف بقیه مواقع که همش توجیه میکرد  قبول کرد کارشو قول داد تکرار نکنه. هرچند بار چندمه قول میده اما همینکه کارشو قبول کرد خیلیه . شمام باملایمت و مهربونی و ناراحتی باید بگی ایندفعه که نتونه انکار کنه و خودشم شرمنده بشه ، اگه دفعه بعد تکرار کرد اونموقع یه فکر جدی کن

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
سزارین بودم و تغییریم توم ایجاد نشده وزنم ۵۸ و قدم ۱۶۸ هست الان اصلا همون هیکل و چهره ی قبلم رو دارم ...

بازم میگم جوابت فقط و فقط پیش خودشه. هیشکدوم ازماها نمیدونیم تودل اون بنده خدا چی میگذره. اینجا هرکسی طرفشو از روی زندگی خودش یا مشابه کسایی که دیده قضاوت میکنه گلم. سعی کن دوستانه بپرسی ازش

بازم میگم جوابت فقط و فقط پیش خودشه. هیشکدوم ازماها نمیدونیم تودل اون بنده خدا چی میگذره. اینجا هرکس ...

مثلا میگه میخوام یاد بگیرم ک بهتر باشم 

بعد من باید چی بگم در جوابش اخه 

دعوا و قهر نکن‌ منم اون هفته دیدم همچین فیلمایی، اونم بعداز چندبار قول دادن. همشم بهونه میاورد که نم ...

راست میگی همین کارو میکنم

مثلا میگه میخوام یاد بگیرم ک بهتر باشم  بعد من باید چی بگم در جوابش اخه

بگو میدونم اینا بهونست. دلیل اصلیتو بگو میخام بدونم اگه مشکلی هست حلش کنیم . بگو من حسودم دلم میخام فقط از خودم لذت ببری.

میدونی که مردا از چه حرفایی خوششون میاد. اون دیگه هنر خودته

راست میگی همین کارو میکنم

انقدر چندروز خوب باش و محبت کن که خودش شرمنده بشه، وگرنه بازم یا انکار میکنن یا آخرش قاطی میکنن میگن به توچه. منم ازین دروغای شاخدار که نمیدونم ازکجا اومده زیاد شنیده بودم. میدونم خیلی سخته اما سعی کن خودتو کنترل کنی . یه جوری هم بعدا وانمود کن اتفاقی فهمیدی که بازم میبینه . اگر باز خدایی نکرده دفعه بعد تکرار شد اونموقع حتما برو مشاوره

لطفا به نیت آرامش و خوشبختی و عاقبت بخیریم یک حمد و صلوات هدیه کنین به شهید سید جعفر مظفری 🌹  اگه خوندین بهم بگین منم برای حاجتتون بخونم 
مثلا میگه میخوام یاد بگیرم ک بهتر باشم  بعد من باید چی بگم در جوابش اخه

بگو از خودم بپرس، هرنیازی داشتی به خودم بگو و هروقت خواستی برای من بهتر باشی ازخودم بپرس چی دوس دارم. ازشما نزدیک تر به هم مگه هست که برین از بقیه یاد بگیرین

بگو از خودم بپرس، هرنیازی داشتی به خودم بگو و هروقت خواستی برای من بهتر باشی ازخودم بپرس چی دوس دارم ...

باهاشرصحبت کردم با سند و مدرک بهم ثابت کردم فیلما مال ۹ ماه پیش بوده و وی   پی ان هم برای تلگرام استفاده میکرده 

گفت برای بارداری تو بود میگف ماهای اخر ک دیگ ممنوع بود گفت دیگ ی جایی کم آورده بودم مجبوری دیدم ببخشیدو 

دیگ قول داد نبینه

باهاشرصحبت کردم با سند و مدرک بهم ثابت کردم فیلما مال ۹ ماه پیش بوده و وی   پی ان هم برای ...

خب خداروشکر 🙏🏻 ان شاا... دیگه مشکلی پیش نمیاد 🌹