2733
2734
عنوان

شما قضاوت کنید این بیمار رو

373 بازدید | 30 پست

لطفا تا اخر بخونید لطفا 😞😞😞😞

فکر کنین همچین ادمی از دانشگاه انصراف داده، یا رشته ی خوب قبول نشده ایا خانوادش حق دارن بهش گیر بدن؟کسی ک روانپزشک بهش گفته تو درجهی شدیدش رو داری تازه بعد ۴۰ سالگی کمرنگ میشه 

ایا خانوادش حق دارن بگن از خونه شوتت میکنیم بیرون به خاطر این ک به هیچ جا نرسیدی؟ ۱۹ سالش باشه 

به خدا هر کاری رو شروع کردم نشد تا اخرش برم وسطش ول کردم توی اون زمان احساس میکردم بهترین تصمیمه  رفتم کلاس فرانسه ولش کردم رفتم اسپانیایی. رفتم ورزش ولش کردم .وسط کنکور ولش کردم از دانشگاه انصراف دادم پشیمونم 😭😭😭

یه روز مانتوییم یه روز چادری 

هر روز معیارهام عوض میشه و این دست خودم نیس

یه روز عاشق یکیم ی روز ازش  متنفرم

یه روز نماز میخومم یه روز نمیخونم

الان همیچن ادمی باید چیکار کنه؟

افراد دچار اختلال شخصیت مرزی قدرت تصمیم‌گیری ندارند و به‌صورت لحظه‌ای تصمیماتشان عوض می‌شود. هیجانات آنها نیز به‌سرعت تغییر می‌کند و از یک حس به حس دیگر تبدیل می‌شود. لحظه‌ای از خوشحالی می‌خندند، ولی ممکن است لحظه دیگر غم تمام وجود او را بگیرد.

افراد دچار اختلال شخصیت مرزی تصویر ثابتی از خود در ذهن ندارند. اگر امروز از شما بخواهیم درباره خودتان توضیح دهید، درباره علاقمندی‌ها، اخلاقیات، کارهایی که می‌خواهید در آینده انجام دهید و ارزش‌های زندگی‌تان توضیح می‌دهید و اگر ماه بعد از شما سوال کنیم، گفته‌های شما تفاوت چندانی نمی‌کند. ولی شخصیت مرزی اهداف، اخلاقیات و ارزش‌هایش نوسان دارد و به‌شدت تغییر می‌کند. حتی گرایش‌های جنسی او نیز ممکن است تغییر کند. همه چیز در زندگی آنها همانند فصل‌های سال متغیر است. روابط آنها، هیجانات آنها، تصمیمات و تصویرشان از خود، همگی در واکنش به اتفاقات بیرونی، استرس‌ها و خبرهای بد تغییر می‌کند. آنها گاهی احساس می‌کنند وجود ندارند، بالاخص این اتفاق زمانی می‌افتد که رابطه معنادار با کسی ندارند و حمایتی دریافت نمی‌کنند.

افرادی که دچار اختلال شخصیت مرزی هستند، به‌ندرت احساس رضایت و شادی از زندگی دارند. اکثرا دچار ملال و دلزدگی هستند و از درون احساس تهی بودن می‌کنند. آنها به‌شدت تکانشی عمل می‌کنند و رفتارهای خود آسیب‌زننده دارند. به‌طور مثال، به خودشان چاقو می‌زنند و خود را می‌سوزانند، رفتارهای جنسی پرخطر و تلاش‌هایی برای خودکشی دارند. آنها این رفتارها را برای آن دارند که با ایجاد درد در خود، احساس زنده بودن کنند

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

گروه واتساپ  خانما فقط نی نی سایت https://chat.whatsapp.com/FhnSM3tER5aFKJGwhPKnXq

عزیزم توی این ساعت دیگه بیشتر از این کسی نمیاد و مطمئنم بخدا همه دیدن این کامنتتونو دیگه نزار برای شیفت صبحیا بزار 

با تچکر😐

2731

باید بهرحال یه راهی پیدا کنی رفتارت خانوادت زشته ولی حق دارن اینجوری شما یکبار تصمیم جدی هم بگیری حمایت نمیشی اول درمان کن خودتو پیش روانشناس بعد تصمیم بگیر

طوری زندگی کن که انگار فردایی وجود ندارد.
2738
باید بهرحال یه راهی پیدا کنی رفتارت خانوادت زشته ولی حق دارن اینجوری شما یکبار تصمیم جدی هم بگیری حم ...

عزیزم بارها سعی کردم ولی به این اسونی ک میگی نیست من ختی بعصی وقت ها میگم من مشکل ندارم این ها دروعه ول میکنم نمیرم 

When l walk, I walk whit god.He is always whit me, He never leaves me and He will shine the light on me✨

ببین یه راهنمایی بهت میکنم که درگیر روانپزشکو و این اصطلاحات نشو.وقتی به یکی میگن تو مریضی تا وقتی نمیدونه حالش خوبه اما وقتی بدونه ده برابر بدتر میشه این اسم که تو اختلال داری رفته تو مغزت.جای اینا به خودت بیاو خودتو درست کن .دنبال علایقت برو کارای غیر عقلنی انجام نده.درست تصمیم بگیر.خودت وقتی اشتباهتو میدونی مبه عنوان یه فرد بالغ خودتو اصلاح کن نگو مریضم الم بلم دست خودم نیست نمیشه درستششششش کننننن

گروه واتساپ  خانما فقط نی نی سایت https://chat.whatsapp.com/FhnSM3tER5aFKJGwhPKnXq

اینجا میزاری خب اقایونم میان دیگه بعدم واتس اپ ایدی نداره شماره میفته کلی مزاحم میاد که

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
متاسفانه اختلالات شخصیت درمانشون سخت تره اما به نظم ما امید نشو و برو پیش یه روان‌درمانگر خوب شاید ر ...

میرم روانپزشک هم میرم قرصم میخورم اما اینکه خانوادم نمیفهمن و منو ادئت میکنن و همش میکن تو هیچی نیستی برو بیرون از خونه اعصابم خراب میشه به خدا من جیکار کردم تو این منجلاب افتادم

@نی_نی_یار_شب   تو همه تاپیکا این لینکو میزارن ایشون خسته شدیم

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴
2706