2737
2739
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141062 بازدید | 1676 پست
ببین چع بویی میدی تو!!!!!!😆😆😆😆😆😆

🤣🤣🤣🤣🤣🤣خدا نکشت

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

دوستان عکسش کو من ندیدم😓😓

با اینکه داستان منو بد نوشتی🥲                              ولی تو هنوز خدای خوب منی🥹                                دلا بسوز ؛ که سوزِ تو کارها کند 😪🌴و دردی نهفته در دل...🌴 و من دوباره از ته دل میخندم...😅💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیانت یعنی وارد رابطه عاطفی شدن!البته اگه شوهر حساسی داری بهش بگو ببین مشکلی نداره

خوب گاهی هم پیش میاد دیدی بعضیا میگن ب خودم اومدم دیدم عاشق طزف شدم کسی که اصلا از اول زیاد محلش هم نمیدادم خیلی اینجوری شنیدم چه عیبی داره با دختراشون چت کنید حتما مگه باید مرد باشه؟

والا یه دختری هست تواینستا پیج داره اسمش صنم هس بایه هندی ازدواج کرده شوهرش شرکت داره و وضعش توووووو ...

صنم ظاهر زندگشو اونجوری نشون میده تو دبی همچون حونه ای یه خونه عادیه شوهرش یه عروسی ابرومند براش نگرفت شوهرشم شرکت مال خودش نیس یه ازمایشگاه سنگای قیمتیه یعنی جواهر فروشی نیس شوهرشم کارمند اون شرکته تو اینستا ته توی زندگیشو دراورده بودن تازه زن دومه اون مردس  که اسمش چراغه توی اینترنت با مرده اشنا شده بعد میگه توی رستوران اشنا شدیم کلا صنم به شو اف خیلی علاقه داره 

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2728

آره چند سال پیش تو فیس بوک با یه آقای عرب دوست بودم دکتر زنان بود خیلیم کمکم می کرد خوب بود 😄 دبی زندگی میکرد ولی خیلی خوشکل و با کلاس بود 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷

ی هندی ب منم پیام داده بود قبلا تو اینستا خیلی ترسناک بود بخدا 😂😂😂 افتضاح بود فقط در حد سلام من ج ندادم 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
صنم ظاهر زندگشو اونجوری نشون میده تو دبی همچون حونه ای یه خونه عادیه شوهرش یه عروسی ابرومند براش نگر ...

عع راست میگی؟ ایمارو از کجا فهمیدن؟ ایسنتا زن اولشو داری بدی؟ من دارم صنمو چقدم ازش خوشم میومد😂

2738
عع راست میگی؟ ایمارو از کجا فهمیدن؟ ایسنتا زن اولشو داری بدی؟ من دارم صنمو چقدم ازش خوشم میومد😂

ببین دختر خوبیه فقط خیلی دنبال شو افه که اونم به ماچه هرجور دوست داره باشه ولی گول زرقو برق زندگیشو نخورین اون چیزا تو دبی چیزی نیس کنار اومدن با هندی جماعت مار راختی نیس همین صنم یادمه یه بار مریض بود میرفت دکتر اونم تنها حتی با ماشین شوهرش نمیرفت یه جورایی انگار شوهره ماشینو بهش نداده پیجی که صنم رو دیس میکرد طرفدارای صنم ریپورت کردن پرید فکر کن پیج شوهرشو پیدا کردن همون چراغ یا به قول هندی ها چیراگ ازش پرسیدن با صنم چطور اشنا شدی گفته بود اون عکسامو لایک کرده بود همچین چیزی از پیچ همون مرده فهمیدن زنداشته حالا مطمئن نبودن از زن اولی جدا شده یانه حتی بچه هم داره ته توی شرکت رو هم دراورده بودن 

ببین دختر خوبیه فقط خیلی دنبال شو افه که اونم به ماچه هرجور دوست داره باشه ولی گول زرقو برق زندگیشو ...

انقد ادمای بیکاری وجود داشت تو اون پیجه که کم مونده بود شماره کفش شوهرشو دربیارن😄😄😄

ببین دختر خوبیه فقط خیلی دنبال شو افه که اونم به ماچه هرجور دوست داره باشه ولی گول زرقو برق زندگیشو ...

اره اکثرا تنهاست هرجا میره 

خونواده چیراگ دبی هستن یکی دوماهه خونشونن

برام خومه زندگیش مهم نی بیشتر از اون خدمتکار اتیوپیش خوشم میاد خیلی جیگره😂😂

اره اکثرا تنهاست هرجا میره  خونواده چیراگ دبی هستن یکی دوماهه خونشونن برام خومه زندگیش مهم نی ...

راستی پیج زنه رو پیدا نکرده بودن پیج مرده رو پیداکرده بودن که خب من پیج سوهرشو ندارم وگرنه بهت میدادم

2706