2737
2739
عنوان

با یه هندوستانی چت کردم و بدجور چشمش گرفته بود!+عکسش

| مشاهده متن کامل بحث + 141066 بازدید | 1676 پست
بله ما سیتیزن استرالیا هستیم خونمون و زندگیمون اونجاست و در رفت و آمد بودیم تا قبل کرونا ولی چون ک ...

نمیدونم 🤔اخه من تعریفم از ازادی یه چیز دیگه ست

بعضیا حرف زدن بلد نیستن کاش حداقل حرف نزدن بلد بودن🙄😒.  من تمایلی ندارم قضاوت های بعضی کاربرا رو درباره خودم بدونم لطفا اگه نظری درباره من و نظراتم دارید برای خودتون نگه دارید حق با شماست نیازی نیست وقتتونو تلف کنین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پوسش منظورم نیست ازادی منظورم نیست فرهنگشون از زنان ایرانی پایین تره  ظاهرا بالاترا بخاطر آزاد ...

نه میدونم  خودم ، خانمای ایرانی چی شدن و خوشحالم واقعا

ببین من همسرم دکترا داره  اینجا استاد دانشگاهی هست که شعبه ای از استرالیاست خودم مهندس کامپیوترم و قبل دخترم یه کار نیمه وقت توی دانشگاه میکردم شاید باور نکنی کلی ایرانی زن و شوهر و مجرد و بچه دار هستن توی چهار تا دانشگاهی که اینجا هست همه با پاس استرالیایی کانادایی انگلیسی سوئد هلند و نروژ ، وقتی جمع میشیم همه راضین همه نظرشون با من یکیه😃😃

ولی راست میگی کویت قشر ضعیف نداره خیلی متوسط و خیلی خوب داره 

در هر صورت ایرانی های جدید که میتونن بواسطه پاسشون اینجا باشن خیلی راضین 😃😃😃

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2740
نمیدونم 🤔اخه من تعریفم از ازادی یه چیز دیگه ست

چیه تعریفت؟

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
دقیقا  منو همسرم واقعا با نیت خیر جلو رفتیم اصلا یه حال خاصی داشتیم کلی ذوق گفتیم جفتشون بچه ه ...

ببخشید عزیزم ناراحت نشیا ولی به نظرم  شما زیادی داری از اون آقا حمایت میکنی اون آقام همچین نرمال نبوده از قبل کلی کار کرده ولی دنبال زن نجیب بوده اینجور آدمام همیشه خدا میزاره تو کاسشون الانم با این که رابطشو با دختر خالت تموم نکرده با کس دیگه میگرده که بازم به نظرم انتخاب اشتباهی کرده و پشیمون میشه چون اون خانم میدونه ایشون زن داره و بازم باهاش رابطه داره بازم معذرت میخام از حرفام نارحت نشو 

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠

واسه منم یه هندی پیام داد تو اینستا بعد عکس خاست گفتم اول تو ..اونم عکس لخت کل بدنشو داد خاک تو سرش منم مسدودش کردم🤣گمونم ایرانی هستن میخان ایستگا بگیرن ببینن کی خره باورش میشه..مگر اینجوری بتونن مخ دخترای ساده لوح رو بزنن🙂

نه میدونم  خودم ، خانمای ایرانی چی شدن و خوشحالم واقعا ببین من همسرم دکترا داره  این ...

خدایی زنای عرب مثه ایرانی دیدی باشه? دنبال کارو تحصیلو شرکت زدنو مدیریت و .... اصلا بخوان هم نمیتونن مثه زن ایرانی باشن چون ذات و فرهنگشو ندارن 

پاسخگویی فقط تاپیک دو تا مانده به آخر
2706