2737
2734
عنوان

مامانا یه لحظه بیاین😊

100 بازدید | 14 پست

مامانا بچه من یکماهشه

شیر هر دوساعت یا سه ساعت یبار ۱۰مین میخوره  

هرکاریش میکنم زودتر یا طولانی تر شیر نمیخوره

بچه های شمام اینجوری بوده؟؟؟

یعنی شیرم غلیظ وسنگینه ک اینجوری میشه؟

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی

ن فکش خسته میشه 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن فکش خسته میشه 

اخه جوریم نیس ک مثلا نیم ساعت بعد ک خستگیش بیرون اومد بخوره

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
2728
باید یک ربع بخوره که آخرش میگن چربی شیررمیاد 

هرکاریش میکنم نمیخوره ۱۰مین هم ب زور میخوره اما وزن گیریش خوب بوده

یه قطره از شیرت بریز روی ناخنت. ببین مثل شبنم وایمیسته یا روان میشه. اگر مثل قطره شبنم روی ناخن موند یعنی کیفیت شیرت خوبه و بچه سیر میشه. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
2738
یه قطره از شیرت بریز روی ناخنت. ببین مثل شبنم وایمیسته یا روان میشه. اگر مثل قطره شبنم روی ناخن موند ...

اره میمونه تکون نمیخوره

اره میمونه تکون نمیخوره

این خیلی خوبه. یعنی شیرت مقویه، بچه سیر میشه. ولی با اینحال گاهی که موقع شیر خوردن میخوابه، زیر چونشو یا کنار صورتشو و گوششو نوازش کن، ببین به شیر خوردن ادامه میده یا نه. اگر دیدی نمیخوره، خیلی اذیتش نکن. شیرت خوبه. همین رژیم غذاییتو حفظ کن.

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    
دخترمنم همینجور بود همیشه مک میزد😐😐الان خداروشکر بزرگ شده😁😁

ایشالا سالم باشه عزیزم‌

اخه میبینم تو نت نوشته ۲۰ دقیقه باید هر دوساعت شیر بخوره اما بچم اینجور نیس حس گرسنگی هم نداره آرومم میخوابه اما همش حس میکنم گرسنس اگ زودتر بغلش کنم واسه شیر مثلا هر یه ساعت  دهنش رو محکم میبنده شیر نمیخوره

این خیلی خوبه. یعنی شیرت مقویه، بچه سیر میشه. ولی با اینحال گاهی که موقع شیر خوردن میخوابه، زیر چونش ...

ممنون از راهنماییت عزیزم یعنی با ۱۰ دقیقه ب چربی شیرم میرسه؟وقتی دیگ نمیخواد سینم رو تف میکنه دهنش رو محکم میبنده نمیذاره بهش بدم

ممنون از راهنماییت عزیزم یعنی با ۱۰ دقیقه ب چربی شیرم میرسه؟وقتی دیگ نمیخواد سینم رو تف میکنه دهنش ر ...

یه بار دیگه، قبل از اینکه نینی شروع کنه به شیر خوردن، همون تستی که گفتم انجام بده و یه قطره از شیر بریز روی ناخنت. وقتی باز مثل شبنم موند، یعنی شیرت چرب هست، نیازی نیست که کلی شیر بخوره تا به چربی برسه. وقتی گرسنه نیست و ناراحتی نداره خودتو اذیت نکن. بچه اگر هر مشکلی داشته باشه، گریه میکنه و میفهمی یه ایرادی هست. پس بیخود خودتو نگران نکن. 

یه بار دیگه، قبل از اینکه نینی شروع کنه به شیر خوردن، همون تستی که گفتم انجام بده و یه قطره از شیر ب ...

ممنون عزیزم♥️

2706