2733
2739
عنوان

همسر

296 بازدید | 20 پست

بچه ها وقتی از شوهرم میپرسم نظرت دربارم چیه هی میگه یه ذره اخلاقت بچه گانس توضیحج نمیده بهش میگم یعنی چی میگه کلا حسیه شما میدونین یعنی چی.من خیلی ناراحت میشم حس بدی با این حرف بهم دست میده اعصابم خرد میشه لطفا بیاین راهنمایی کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
میپرسم میگه حسیه توصیح نمیده

بگو توهم اخلاقت یجوریه گفت چجوری بگو حسیه😒

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

بگو همینع ک هس😝

وااااااااااالا😆😆

ازاول چش داشتی میدیدی

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2738
بگو توهم اخلاقت یجوریه گفت چجوری بگو حسیه😒

اخه مشکل اینه ک من ک بهش ایرادشو میگم براش مهم نیس میگه ب ت خ م م اصلا براش مهم نیس کسی چی فک کنه ولی من دوس دارم بدونم ک روابطم با بقیه بهتر بشه

ببخشید مردا کلا  لال مونی می گیرن  بگن چرا ناراحتن 

یا چرا این حرف می زنن 

شما  خیلی جاها  حالا قهر کردی یا اومده ناز کشیده 

به خاطر همون می گه  اصلا توجه نکن عزیزم دیگه ام نپرس

همین اخلاق  از بچگانه ترین خصوصیات مرداس 

بالای ۱۰۰ نفر دیدم که اینجوری بوده

رک نمی گن چه مرگشونه

به نظرم اصلا ازش نپرس نظرت دربارم چیه، اینجوری هر دفه یه عیبی میزارن روت، حالا که پرسیدی و این جوابو داده، تو خودت دقت کن ببین کجا جوری رفتار میکنی که رفتارت بچگونه به نظر میاد،چون احتمالا براش تکرار شده که میگه،براشون کلاس بزاری از این حرفا نمیزنن زیادی تحویل بگیری ،بعضیاشون فکر میکنن کمبود داری

اخه مشکل اینه ک من ک بهش ایرادشو میگم براش مهم نیس میگه ب ت خ م م اصلا براش مهم نیس کسی چی فک کنه ول ...

خب چراوقتی میبینی براش مهم نیس میگی ودرضمن توایراداشو میگی اونم نمیتونه ازت ایرادی بگیره اینو میگه 😐اصلا دیگه ازش نپرس اخلاقم چجوریه اگه گفتم بگو اتفاقا  باخنده بگو اخلاقم خیلیم خوبه

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
اخه مشکل اینه ک من ک بهش ایرادشو میگم براش مهم نیس میگه ب ت خ م م اصلا براش مهم نیس کسی چی فک کنه ول ...

دوست پسر من  مدت ها با من قهر کرد 

سر اینکه  مشکلش این بود چرا من زنگ نمی زنم  و اون بیشتر زنگ می زنه 

هر چی می گفتم چته  می گفت خودت باید بفهمی😑

از نظرم اصلا پیگیر نباش و خودت دوست داشته باش 

همونطوری که هستی 

2706