2737
2739

من یه پسر سالم دارم خداروشکر. دومین زایمانم تشخیص دادن دخترم بیماری متابولیک داره و تو بیست روزگیش متاسفانه فوت شد😔😔😔 میخوام بدونم برای بارداری بعدیم چیکار کنم قبلش که دوباره اینجوری نشه. حال هممون بده. پسرم منتظره ابجیش برگرده😔😔🥺🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیماری های متابولیک تا حایی ک من اطلاع دارم و اونایی که شایع هستن ارثی ان،بعضیاشونو اگه زود متوجه بشن میتونن با اصلاخ رژیم عوارضش رو کم کنن ولی خب باید نوع بیماری مشخص بشه و فکر میکنم مشاوره ی ژنتیگم لازمه

2728
بیماری های متابولیک تا حایی ک من اطلاع دارم و اونایی که شایع هستن ارثی ان،بعضیاشونو اگه زود متوجه بش ...

بله میدونم. ولی نمیشه قبل از بارداری کاری کرد که این مشکل پیش نیاد؟؟ جلوگیری کرد از این بیماری

2738
قربونت. فامیلن؟ چه علایمی داره بچشون چند وقتشه؟

نه عزیز غریبه ان بچشون پی کی یو داره یعنی تا اخر عمرش باید رژیم داشته باشه غذاهاش از المان میاد براش اگه غذاهای مارو بخوره دور از جونش یا عقب مونده میشه یا فلج 😔😔

پسر من روز بعد تولد به علت عفونت ریه (به گفته بیمارستان)فوت شد ولی بیماری متابولیک نبود ما کالبدشکافی هم دادیم چه نوع بیماری متابولیکه؟؟؟ که باعث عفونت ریه میشه؟؟ 

میگن وقتی برای دیگران آرزوهای خوب کنی،خوبی ها به خودت برمیگرده....بهترینارو میخام براتون از خدا❤️
پسر من روز بعد تولد به علت عفونت ریه (به گفته بیمارستان)فوت شد ولی بیماری متابولیک نبود ما کالبدشکاف ...

اخیییی الهیییی. عفونت و داشت دختر من. ولی بیماریهای متابولیک معمولا یکی دو هفته بعد ازتولد خودشو نشون میده

الهی من دوسال پشت سرهم دوتا فرشته تحویل خدا دادم😭😭😭😭😭😭

ای واااای الهیییی😔😔😔😔😔 چقد سخته برات عزیزم. درکت میکنم. بچه ای داری الان؟ بار اول مشکل چی بود؟ برای بارداری دومت ایا ازمایش هولگزام دادی؟؟

یه پسردارم شیش سالشه اگه میشه تاپیک های قبلم بخونم یاداوری اون روزا وگفتتش خیلی سخته خیلی ازمایش ندادم دیگه وقتی دوتا بچه پشت سرهم خاک کردم دیگه چه فایده میخوام چیکار اون موقع که حسرتش داشتم حسرتش داغشون به دلم نشست 

یه پسردارم شیش سالشه اگه میشه تاپیک های قبلم بخونم یاداوری اون روزا وگفتتش خیلی سخته خیلی ازمایش ندا ...

خوندم تا حدودی عزیزم. خدا به دلمون صبر بده. منم دخترمو از دست دادم. 

کلا هیچ ازمایش ژنتیکی ندادی بعد از اولین دخترت؟؟ الان به ما میگن ازمایش بدید و تا حدودی مشخص میشه. ولی تو همین سایت خوندم که از دادن و بازم بچشون مشکل داشته. اصلا نمیدونم چیکار باید کنم. 

2706