2733
2739
عنوان

میشه از بیماری های متابولیک جلوگیری کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3687 بازدید | 35 پست

نه دختر اولم که یهویی شد تا از شهر ما فرستادن مرکز استان تو امبولانس فوت کرد گفتن یا زایمان سختی داشتی یا یه چیزا دیگه گفتن کالبد شکافی سه نکردیم باردار شدم دوباره گفتم اتفاق بوده ولی این دفعه دوباره بچم ععونت داشت بخاطر دفع مکونیوم بستری شد مرخص شد بعد پنج روز اون اتفاق افتاد حتی سر یه ساعت مشخص اینحور میشن دخترام شب یک ونیم خیلی ادرار میکننن صبح ساعت هشت دیگه بی حال حتی گریا نمیکننن ووووووو هردو هم بعد دادن شربت رانتیدین اینحور شدن دختر اولیم که بمیرم الهی خدا منو بکشه دادم یهو پرید گلوش بعد خوابوندم اونجور شد اینم باز دکترا دادن بخاطر حالت تهوع که وبالا اوردن  من شیش رور بهش ندادم گفتم به اون یکی دخترم دادم اونجور شد به این نمیدم دوروز دخترم هی بالا اورد مامانم گفته بده همه میدن اون یکی دخترت اتفاق بوده اینا این بادقطره چکان بده دادم صبح بیدار شدم دیدم اینم مث فاطمه زهرام شد وبی حال هیجی حس نمکنه فقط نفس میکشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا ازمایش بدم که چی بشه درمان میشه نه دارو میدن نه ژنتیک درمان نداره تازه دومی زود رسید مرکز استان ...

ای بابا چقدر سختی کشیدی😔😔 خدا بهت صبر و ارامش بده. 

منکه موندم تو حسرت که یه بار بغلش کنم، محکم ببوسمش. 

الان دوست دارم تخمک اهدایی استفاده کنم که خیالم راحت باشه. 

2728
متابولیک تو ازدواج های فامیلی رخ میده متاسفانه.حتما آزمایش ژنتیک بدین

نه خیلی موردا بوده که ۵ریبه بودن و بچشون مشکل ژنتیکی پیدا کرده. و تو فامیلای خودمون پر از ازدواجای فامیلیه که تمام بچه هاشون سالمه. 

من فکر میکنم درصد زیادیش شانس.  به ما گفتن ۲۵% امکان داره بچهتون دوباره مشکل داشته باشه. 

2740
سلام سارا بانو خوبین میگم شما چ کردین باردار شدین، منم مشکل شما رو دارم با این تفاوت ک بعد فوت پسرم ...

سلام عزیزم. منم متاسفانه دوباره اون کابوس دقیقا برام تکرار شد. من دوباره زایمان کردم و بچمو از دست دادم😪 

برای شما هم خیلی متاسفم😔 خدا به دلت صبر بده. ولی تو بارداری چجوری متوجه شدی؟

سلام عزیزم خوبی منم مثل شما دوتا بچه رو پشت سر هم خاک کردم

منم با شما همدرد شدم. دومی رو از دست دادم😔😔😔 

یعنی هییییچ راهی نیست این مشکل حل بشه ما هم بتونیم بچه دار بشیم مثل میلیون ها ادم دیگه

منم با شما همدرد شدم. دومی رو از دست دادم😔😔😔  یعنی هییییچ راهی نیست این مشکل حل بشه ما هم ب ...

عزیزم خدا بهت صبر بده ما آزمایش ژنتیک انجام دادیم ولی هنوز جوابش آماده نشده تاآخر اردیبهشت باید صبر کنیم