2733
2739
عنوان

شما جای من بودید چی میگفتید به خواهرتون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 628 بازدید | 50 پست

اینجاخیلی میبینم بچه گوشت میخواد زن باردار چیزای مقوی.من توبارداری هرروز چیزای مقوی اجیل گرونترین چیزا اخرم دوتا ۲۵۰۰ زایدم.زندایم باردار بود بامن نون شب بزور داشت ۳۵۰۰زاید.خیلی هم ازمن سرحالتره.مگه قدیم‌گوشت واجیل بود حالا جاابه زندای دیگمم زایداون که همش غذای مفصل ۱۰۰کیلوهم هست الان‌میگه شیرندارم بچه شیرخشک میده .اونی که هیچی نداشت ازهمه بهتربود .اینم تجربه من

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
اینجاخیلی میبینم بچه گوشت میخواد زن باردار چیزای مقوی.من توبارداری هرروز چیزای مقوی اجیل گرونترین چی ...

عزیزم بستگی به قوای جسمانی هرکسی داره. اولا قدیم خیییییلی تغذیه شون سالم بود و با ما فرق می‌کرد. دوما ببین ما که ضعیفیم ب قول خودت با آجیل اینطور بچه میاریم وای بحال وقتی که تقویت نکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از این ببعد وقتی اومدن چیزی جلوشون نذار وقتی خودت نیاز داری  به خواهرت هم چیزی نگو بذار متوجه ...

آره خب منم میگم دخترش بزرگه بچه سه چهار ساله نیست که دلش بخواد متوجه نشه. من اگه تو این شرایط باشم میذارم بچم 3 تا برداره بعدش دیگه نمیذارم بخوره میرم خونم براش میذارم

2731
آره خب منم میگم دخترش بزرگه بچه سه چهار ساله نیست که دلش بخواد متوجه نشه. من اگه تو این شرایط باشم م ...

عزیزم مقصر خواهرته 

خودتو سرزنش نکن که ناراحت شد یا نشد 

باید متوجه بشن شرایط رو 

عزیزم مقصر خواهرته  خودتو سرزنش نکن که ناراحت شد یا نشد  باید متوجه بشن شرایط رو

ن اصلا خودمو سرزنش نمیکنم چون الان هرکسی رو میبینم از شرایط میناله و با مشکلات اقتصادی درگیره. تعجب می‌کنم از خانمای سایت که میگن چه اشکال داره پسته هاتو خورده یا از قیمتا و حقوق کارگرا خبر ندارن یا خیلی پولداران