2410
2553

وضع مالیمون در حدی نیست که بتونیم آجیل بخریم تو این گرونی. مادرشوهرم واسه اینکه باردارم و بدنم ضعیفه و پسرش نمیتونه واسم این چیزا رو بخره یکم آجیل واسم گذاشت ک وقتایی ک ضعف کردم بخورم. دختر خواهرم 12 سالشه نشست جلوی مادرش کل پسته های آجیلمو خورد منم هی صبوری کردم گفتم الان مادرش بهش تذکر میده ولی بیخیال بود منم به خنده گفتم دخترت پسته هامو تموم کرد. اونم بدش اومد. ماشاالله وضع مالیشون خوبه. خب حق با من نبود؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چرا گذاشتی جلوش

میگذره از گناهامون خدایی ک از آرزوهامون گذشت:)کسی چه میداند شاید این جهان جهنم جهان دیگریست ..                                                 گویند که خدا همیشه با ماست ای غم نکند خدا تو باشی؟
2714

😕😕 منم بودم ناراحت میشدم

بچه است خب

نمیخواستی نمیذاشتی وسط

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

من وقتی ندارم جلوی مهمانم هر چند خواهرم باشه آجیل نمیذارم

اگر بذارم برای پذیرایی گذاشتم دیگه زشته بگم نخور یا تموم کردی و...

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه رو دل نکنه خوبه😄

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2706