2733
2739
عنوان

اونایی که میخوان باپول کم پس اندازکنن بیان❤❤🤑🤑

| مشاهده متن کامل بحث + 5656 بازدید | 420 پست
بنظرتون به صرفه هست که سکه پارسیان بخریم ؟ یا طلای دست دوم بهتره؟

ببین بستگی به میزان پولت داره...مثلا من خودم اگه پولم بالای یک گرم باشه طلای دست دوم بدون اجرت و مالیات میخرم ولی اگه پولم زیر یک گرم باشه پارسیان میگیرم.

یک فروشنده بعم گفت اگه قصد استفاده نداری ،فقط پارسیان و سکه بگیر.چون شما موقع خرید حتما روی هر گرم مقداری بالاتر میدید مثلا هر گرم به اصافه ۷ درصد ...این ۷ درصد میشه ضرر شما.موقع فروشم باز یه چی کم میشه.ولی پارسیان دیگه روز اول که میخری همون قیمت خام میخری چیزی سر نمیدی.دیگه بستگی به خاسته خودت داره

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

منم هستم .اسی هرجا منو دیدی خواهری کن خفتم کن زورم کن پول جمع کنم اجی

از وقتی میام نینی سایت  حس میکنم پیشونیم بوتاکس لازم داره یا انقدر از تاپیکا حیرت میکنم ابروهام میپره بالا همون بالا هم میمونه.یا تاپیک ظلم و زن آزاری و کودک ازاری میبینم اخم میکنم برای ساعتها😐😐هعییییی🤦‍♀️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هستم .اسی هرجا منو دیدی خواهری کن خفتم کن زورم کن پول جمع کنم اجی

سلام عزیزم خوش اومدی تاپیکموذخیره کن

پست اولمولایک کن

هرروزسربزنوگزارش بده🥰

زودباش برو۷تومنتوبزارکنار🤣👈👈

2728
ببین بستگی به میزان پولت داره...مثلا من خودم اگه پولم بالای یک گرم باشه طلای دست دوم بدون اجرت و مال ...

درسته عزیزم ممنونم فقط چرا موقع فروشش میگین ۲۰ هزار تومن پایین تر از نرخ طلای خام میخرن خب انگار اینم اجرت داشته که از قیمتش کمتر میخرن؟ ببخشید اینو خوب متوجه نشدم که پرسیدم دوباره 

درسته عزیزم ممنونم فقط چرا موقع فروشش میگین ۲۰ هزار تومن پایین تر از نرخ طلای خام میخرن خب انگار این ...

۲۰تومنوبخواطروکیوم وبسته بندیش میخرن

خب یه طلابخری ببری همون لحضه قیمت کنی واسه فروش واسه یه گرم حداقل ۳۰۰پایین برمیدارن عزیزم

2740

سلام‌ عزیزم خوبی ، 

تاپیک جدید زدی، 

باشه‌ گلی هستم  بازم . ، 

سکه‌ ی من هنوز دست‌ خالمه‌ 😃😃شوهر دختر خالم‌ داده دست خالم‌ تا کی برام‌ بیاره همچنان‌ منتظرم 

ولی هر وقت آورد عکس سکه رو میگذارم برات ، 

این ماه هم ۷ تومن رو باهاتون هستم‌ 

ولی اگر بتونم‌ و کم نیارم‌ میرم‌ رو سکه ۳۰۰ سوتی   

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
سلام‌ عزیزم خوبی ،  تاپیک جدید زدی،  باشه‌ گلی هستم  بازم . ،  سکه‌ ی من هنوز ...

سلام یارهمیشگی من🥰🥰

اره ایشالله همگی یه ۳۰۰سوتی بتونیم بخریم

عکس سکه های بچه هاروخواستم بزارم سایت خرابه

دستت رسیدعکس بزارانرژی بگیریم😍

سلام‌ عزیزم خوبی ،  تاپیک جدید زدی،  باشه‌ گلی هستم  بازم . ،  سکه‌ ی من هنوز ...

اونیکی تاپیک خیلی شلوغ شده بود

اونایی که آخرماه عکس سکه روفرستاده بودن تگ کردم که دورهم ایشالله بازم شروع کنیم

سلام یارهمیشگی من🥰🥰 اره ایشالله همگی یه ۳۰۰سوتی بتونیم بخریم عکس سکه های بچه هاروخواستم بزارم سا ...

ایشالا

باشه عزیزم‌ حتما ، به مامانم‌ گفتم‌ بره بگیره ‌ 

برام آورد حتما عکسش رو میگذارم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
اونیکی تاپیک خیلی شلوغ شده بود اونایی که آخرماه عکس سکه روفرستاده بودن تگ کردم که دورهم ایشالله باز ...

خوب کردی 

اگه تاپیکت نبود ، سکه ای هم من  نمیگرفتم‌

ممنون ازت

2706