2733
2739

منم سه روز پیش زدم دو روز تب کرد الان خوبه

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

عزیزم ریلکس بتش ایتامینوفن سر ساعت بده شربنشو بدی بهتره تا دوروز اذیته باهاش راه بیا

عشقا👈لایک نکنید 👉👈حسبی الله🤲🤞دلم یه زندگیو میخواد که مادرم توش از ته دل بخنده ❤ برا حاجت رواییم و رسیدن به خواسته م یه صلوات مهمونم کنید  😍نی نی سایتو دوست دارم 🤗

دو برابر وزنش استامینوفن.

پاشویه

کنترل تب

مایعات

علوم پزشکی ام چه حرفه و چه رشته ای بماند. اگر گاهی پستهایی میزنم ک ازتون راهنمایی طب سنتی یا خونگی میخوام فقط میخوام از تجربیاتتون استفاده کنم. لطفا دوا درمون الکی نگید و روشم اصرار نکنید!!چون متاسفانه میبینم کاربرا میان کمک پزشکی ازتون میخوان شما هم هر چی بلد نیستید و هستید میگید روشم اصرار میکنید و با بقیه هم سرش جنگ دارید! تو حال خودتون باشید 

هر۴ساعت استابده.منم انقدرترسوندن اماهفته پیش دوقلوهامو زدم اصلا تب نکردن فقط یکیشون بهداشتیه بدواکسن زد پاهاش درد میکرد.همون که اومدم سشوارگرم گرفتم اونامیگن کمپرس سرد همیشه سرد میزاشتم بچه هام اذیت میشدن اینبارگرم خیلی هم خوب بودن.البته دعاکردم تب نکنه فقط پاشون یکم درد بگیره بشیننه انقدرخستم کردن تابلندمیشدن درد داشتن میشستن منم فقط فیلم میگرفتم میخندیدم

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
پسرمن پاکستانی قبلیش خیلی بدبودالان میگن این سنگین تره خیلی میترسم

یکم آمپولش سنگینه ولی بدن به بدن فرق میکنه اگه آستامینوفنت پاراکید هست تقریبا دو سی سی بده بهش ان شاالله که تبش بالا نمیره یه روز پاش درد میکنه فرداش خوب میشه پاشویه هم خیلی خوب بود خود بچه هم خوشش میاد

در دل هر سیبی دانه ها محدودند در دل هر دانه سیبها نامحدود ،روزگاریست عجیب دانه باشیم نه سیب                                           طرف عینک نمیزد که نگن عینکیه جلوی پاشو ندید و خورد زمین از فردا بهش گفتن چلاق .... واسه ی خودتون زندگی کنین 🌱🌱🌱
پسرمن پاکستانی قبلیش خیلی بدبودالان میگن این سنگین تره خیلی میترسم

واست نوشتم.یه پسرمنم بدواکسن بودخداروشکراینسری خیلی ریلکس بود.یه ابنات چوبی گرفتم اول صبح خوردن چیز شیرین خیلی خوبه.بزاربیشتربخوابه

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
شیاف داشته باش اگه خیلی شدید شد بذاری براش..برای پسر من سخت نبود انشاالله برای بچه شماهم راحت باشه

دعاکنیدتوروخدا.بچه من سرواکسناقبلش راهی بیمارستان می‌شدیم تواین کرونا آخه چیکارکنم

2706