2737
2739
عنوان

نازیجون هستم شوهرم بهم خیانت کرده من نفهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2840 بازدید | 107 پست

وای اومدم تاپیکاتوبخونم خوشبختییتتو ببینم این چی بودبازاخه چقدناراحت شدم . پری جون بنظرم شوهرت لیاقت این همه سختی ک میکشی رو نداره خیلی بی مسئولیته البته شرایط بد سابقتونم روش تاثیرداشته ولی خب بازم دلیل نمیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دیگع طاقت اینهمه سختی و ندارم بخدا به درک بره به حهنم بایکی دیگه باشع

خب عزیزم بایدراهی پیداکنی که اذیت نشی اونم بافکرباعصبانیت بدترمیشه 

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
دقیقا مثل من منم انقد به شوهرم اعتماد داشتم کنار من است بازی میکرد و نفهمیدم

دلم داره آتیش میگیره این ببشتر میسوزونع بهم گفت که میدونی نهایتا پنج روز با یه دهتر میتونم کنار بیام

پریکوچولو سابقم،
2731
دیگع طاقت اینهمه سختی و ندارم بخدا به درک بره به حهنم بایکی دیگه باشع

شما الان عصبی هستین وتصمیم تو عصبانیت اشتباهه.شما برای زندگی تون سختی کشیدین ونباید راحت اجازه بدین بهم بریزه.تلاش کنن برای قوی تر شدن رابطه خودتون وهمسرت.این زندگی حق شماست نه شخص دیگه.از مشاور مجرب هم کمک بگیرین.تو همین سایت هم قسمت کلینیک مشاوره داره

#نه_به_فمینیسم
دلم داره آتیش میگیره این ببشتر میسوزونع بهم گفت که میدونی نهایتا پنج روز با یه دهتر میتونم کنار بیام

عزیزم خدا به دلت آرامش بده⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

درد من حصار برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است......
شما الان عصبی هستین وتصمیم تو عصبانیت اشتباهه.شما برای زندگی تون سختی کشیدین ونباید راحت اجازه بدین ...

گلم حیف روزام ،این میسوزونه که میگم بهش گفته دوستدارم وی حرفیدن چی گفتن با فکر کردنش دارم میمیرم

پریکوچولو سابقم،
2740
نمیدونم چیکارکنم بخدا ازش متنفر شدم چندشم شده

اخه بدیش اینه طبیعی برخوردکرده انگار چیزی نیس

البته حسم اینه دوستیشون جدی نیس ودوست اجتماعین ولی اگ نمیزاره توام انقدازادباشی جلوشوبگیر 

حالا پیج این دختره رو پیدا کردی آبروش رو هم مثلا بردی اصل قضیه که سر جاشه.شوهرت عادت کرده به این کار ...

دقيقاً

دوستان، ميشه لطفاً براي آرامش روح مامانم يه صلوات بفرستين...❤️

شمام بگومیدونی منم دارم بزورتحملت میکنم 

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
اخه بدیش اینه طبیعی برخوردکرده انگار چیزی نیس البته حسم اینه دوستیشون جدی نیس ودوست اجتماعین ولی اگ ...

منو نذاشت اینستا نصب کنم،دویت اجتماعی تا ساعت سه باهم میحرفن،دارم روانی میشم چطور شوعرم باهاش حرفیده کفته دوستدارم یا چطوری این فکرا دیوونم کرده

پریکوچولو سابقم،
گلم حیف روزام ،این میسوزونه که میگم بهش گفته دوستدارم وی حرفیدن چی گفتن با فکر کردنش دارم میمیرم

توکل به خدا کنین واز خدا صبر وآرامش بخواهین.طبیعتا الان تو فکر هستین واز دست همسرتون عصبانی.بهترین کار تصمیم درست وتلاش برای تقویت رابطه با همسرتون وپر کردن شکاف های زندگی ورابطه هستش

#نه_به_فمینیسم
توکل به خدا کنین واز خدا صبر وآرامش بخواهین.طبیعتا الان تو فکر هستین واز دست همسرتون عصبانی.بهترین ک ...

ممنونم گلم برام دعا کن،انشاالله هیچ زنی حال الان منو نداشته باشع

پریکوچولو سابقم،
2706