2737
2739
عنوان

نازیجون هستم شوهرم بهم خیانت کرده من نفهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2840 بازدید | 107 پست
این همه سختی کشیدم اینجوری نشکسته بودم

خیلی سخته ولی بنظرم اول پیچ دختر رو میشستی مینداختی روبندرخت بعدش شوهرتو که باید خشکشم میکردی!بکن بنظرم اگه سکوت کنی بدترمیشه!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
اگه باهاش دعوا کنی و بخای هی بروش بیاری پررو تر میشه دیگه براش عادی میشه واسه تنهایی هم شده میره سمت ...

دلم شکست احساس میکنم باز باهم میحرفن چون گاراژ میحرفید از صبح هم اینترنتش بازه

پریکوچولو سابقم،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاغمور انگلیسی نوشته بود چندتا عدد،خودشم دکتره انگار اونروز پیش شوهرم نشیتع بودم پخش زنده داشت اینست ...

خوب تو‌کجا بودی تا ساعت سه باهاش حرف میزده

درد من حصار برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است......
2728
خیلی سخته ولی بنظرم اول پیچ دختر رو میشستی مینداختی روبندرخت بعدش شوهرتو که باید خشکشم میکردی!بکن بن ...

سکوت نمیکنم اما نمیدونم از کجا شروع کنم،یه لحظه نفهمیدم پیجشو حفظ کنم

پریکوچولو سابقم،
دلم شکست احساس میکنم باز باهم میحرفن چون گاراژ میحرفید از صبح هم اینترنتش بازه

ببین هرچی ازش فاصله بگیری بدتر میشه بیشتر فرصت داره بهش بگو طرفو جلو روت بلاک کنه نه با دادو بیداد با آرامش ، اگه در حد حرف بوده میتونه فراموشش کنه

پس با این حساب شوهرت خیلی گستاخه فکر نکنم با این قهرای تو اتاقی آدم بشه نرو تو اتاق بیرون باش ولی محل نده فک کن اصلا نیست نهار شام صبحونه مثل قبل درست کن ولی محل نزار اینجوری خیلی سختش میشه تا قهر کنی بری تو اتاق یا خونه بابات 

2740

بس راحت گذاشتیش چه وقیحانه میگه تا۳چت میکردم عزیزم رونده جدی باش...چیه خودکشی گیریمم کنی خودت بدبخت میشی اونم میرع پیش کس دگه

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤

یه ماه اخر زندگیمون تو خونه مادرشوهر ،شوهرمدخیلی عوض شده بود منم پیشش بودم میدیدم زیاد توگوشیه اما شک نمی‌کردم

پریکوچولو سابقم،
بس راحت گذاشتیش چه وقیحانه میگه تا۳چت میکردم عزیزم رونده جدی باش...چیه خودکشی گیریمم کنی خودت بدبخت ...

دیگع طاقت اینهمه سختی و ندارم بخدا به درک بره به حهنم بایکی دیگه باشع

پریکوچولو سابقم،
یه ماه اخر زندگیمون تو خونه مادرشوهر ،شوهرمدخیلی عوض شده بود منم پیشش بودم میدیدم زیاد توگوشیه اما ش ...

دقیقا مثل من منم انقد به شوهرم اعتماد داشتم کنار من است بازی میکرد و نفهمیدم

درد من حصار برکه نیست،درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است......
2706