2410
2553

همونی هستم که هفت سال تو طبقه پایین مادرشوهر زندگی کردم و بخاطر نامزد خواعرشوهرم با شوهرم دعواشد ومن قهرکردم و بالاخره شوهرم راضی شد بیاایم خونه خودمون،تازه بیست روز بود که اسباب کشی کردیم تازه میفهمیم زندگی چیه ،شوهرم همون ادم سابق نبود خیلی مهربون شده بود،دیشب خونه مادرم بودیم تورا برمگشتیم گوشی شوهرم دست من بود یهو از اینستا پیام اومد من زدم روش دیدن یکی نوشته دلم گرفته بحرفیم باز،دادزدن و به شوهرم گفتم گفت آره قبلن باهاش میحرفیدم اما الان اصلا بحث کردیم دعوا کردیم بارون هم‌شدید میمود گفتم اگه منم مثله تو کنم خوشت میاد من تازه روی خوش میدیدم چرا اینطوری کردی بحثمون خیلی طول کشید رسیدم خونه مااوندیم داخل اون گاراژ با گوشی حرف میزد خیلی ملایم بعد که اومد من حالم بد بود اتاق دیگه بودم خواست باهام حرف بزنه نزاشتم گفتم حالم ازت بهم میخوره برو بعد دیدم نشسته دار پیام میده هی یه پور خند میزنه رفتم گفتم نامرد تو که گفتی الان نیست تو که گفتی فقط باهم دردودل میکردیم ،هیچی نگف گفت خرافاتی شدی دوستمه بعد گفت اخلاق منو میدونی که نهایتا من پنج روز میتونم یکی رو تحمل کنم پس چرا حرص میخوری گفتم برو حالم بهم ازت گم شو ،صبح هم خواست بیاد پیشم نذاشتم ،دوستان دارم دق میکنم چژوری باز برم اخه من خونه مادرم ازدیشب همش کارم شده گریه وزاری حیف دخترم حیف من اخه من چه گناهی کردم دلم داره میترکه

پریکوچولو سابقم،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاش دیشب سادگی نمیکردم کاش اول آدرس پبج دختررو برمیداشتم ابروشونو میبردم وبعد میرفتم دارم میسوزم صبح ...

وااااای 

خاک تو سر بی لیاقتش کنن

چطور میتونن با احساس یه زن اینکارو کنن

سلااام خانوما من تازه واردم😁21 سالمه و یکساله که با اونی که عاشقش بودم عقدکردم😍💕اوایل زندگیمون خیلی مشکل داشتیم ولی کم کم به خودمون اومدیم و سعی کردیم هرروز بهتراز دیروز بشیم🥰واسه ی آرامش زندگی همه یه صلوات بفرستین🙏😌
2456
2714
دارم میترکم کاش نازلیم نبود همون دیشب خودمو پرت میکردم پایین

واقعا فك ميكني اون ادم ارزش اينو داره كه وجود نازنيتو از بين ببري ؟

خدایی که تو همه شرایط حواسش بهمون هست😍بیبی چکم ۱۴۰۰/۳/۴مثبت شد 
کاش دیشب سادگی نمیکردم کاش اول آدرس پبج دختررو برمیداشتم ابروشونو میبردم وبعد میرفتم دارم میسوزم صبح ...

خب دیگه خودش با این کار تایید کرده. تهدیدش کن مهریه ات رو بذار اجرا. به دروغ بگو آدرس پیج دختره رو برداشتم میرم در خونه تک تک آشناهاتون بهشون میگم چه آدم کثیفی هستی

مشکل بعضی ازماخانومااینه وقتی جوش میاریم مغزمون خاموشه قبلش بایدشماره دختره روبرمیداشتی ابروشومیبردی بعدقایمکی شوهرتومیپاییدی دراخرم دیدی واقعاخیانتع قهرمیکردی وتهدیدش میکردی وقتی به چیزخوردن افتادمیگی به یه شرط اونم بریم محضرحضانت بچم وخونع مال من

دل مرنجان که زهردل به خداراهی است❤
هیچی از اسمه پیجش یادتت نیست؟؟؟پروفایلش؟

یاغمور انگلیسی نوشته بود چندتا عدد،خودشم دکتره انگار اونروز پیش شوهرم نشیتع بودم پخش زنده داشت اینستا دیدمش ،دیشب دیدم اونه شوهرم گفت اره شبا تا ساعت سه باهاش چت میکردم

پریکوچولو سابقم،
2706