2737
2734
عنوان

کتاب بازای عزیز دیجی کالاتخفیف خوبی زده ها بشتابین

| مشاهده متن کامل بحث + 790 بازدید | 118 پست
دارم چک می کنم  کتاب تکه ای از یک کل منسجم و تخفیف نزده  دقیقا کتابی که من می خواستم 😐

دیجی اینجوری نیس هرازگاهی تخفیفا رو برداره؟بعددوباره بذاره!من اشنایی ندارم ولی بازفرداچک کن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیجی اینجوری نیس هرازگاهی تخفیفا رو برداره؟بعددوباره بذاره!من اشنایی ندارم ولی بازفرداچک کن 

اگه تخفیف ویژه باشه تا امشب ساعت 12 تموم می شه تخفیف ها 

قسمت تخفیف های ویژه رو چک کن... 

هرشب ساعت 12 به روزرسانی می شه 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
خب بدت میاد توهین که نباید کنی؟امیدوارم لحن صحبت کردنت درست کنی مگه نه کل کتابهای دنیاهم بخونی ارزشی ...

توهین نکردم ک احساسموگفتم 

چطوره بعضی این مذهبیا ک بخاطرپوششمون‌ماروهرزه خطاب میکنن توهین نیس ی اوق گفتن توهینه

اها نمیدونستم دیگه بکی باید منو کنترل کنه هرروز چیزمیز نخرم عاشق خرید کردنم

وایییییی آره... 

فکر کن من از پیشنهاد شگفت انگیز برای خودم جعبه ابزار خریدم 😐😐😐😐😐😐

ولی بعضی وقتا واقعا چیزای خوب داره 

مثلا الان کوله پشتی کوه نوردی 500 هزار تومنی رو زده 200 هزار تومن... 

یک روز بر گونه ی این مملکت یک بوسه، و بالای سرش یک یادداشت میگذارم و می روم؛ "آنچنان زیبا خوابیده ای که دلم نیامد بیدارت کنم..."🍂دوستان گلی که مبتلا به بیماری سرطان هستن در مورد مراقبت های بعد از شیمی درمانی نیاز به کمک دارن می تونن از من بپرسن تا جایی که بتونم با تجربه های شخصی خودم پاسخ می دم...من و دیگه تو تاپیک های دورهمی تگ نکنید با تچکر... 
2738
توهین نکردم ک احساسموگفتم  چطوره بعضی این مذهبیا ک بخاطرپوششمون‌ماروهرزه خطاب میکنن توهین نیس ...

که گفته هرکی پوشش رعایت نکنه هرزه هست اون که میگه هرزه بویی از مذهب و بویی از انسانیت نبرده اصلا.ولی بحث اینه که اونا بد باشن دلیل میشه ماهم بد باشیم اینجوری که سنگ رو سنگ بند نمیشه .مثلا چون اون آدم کشت من بکشم .چون اون مواد کشید منم بکشم چطور اونا بکشن من نکشم!!اصلا دلیل موجه ای نیست.قران کتاب آسمانی ماهست نباید اینطور اظهار نظر کنیم در مورد کتاب مقدسمون.🌹

که گفته هرکی پوشش رعایت نکنه هرزه هست اون که میگه هرزه بویی از مذهب و بویی از انسانیت نبرده اصلا.ولی ...

دقیقا مشکل ماهمین بدمعرفی کردن دینه جوری ک یکی مث من تااین حدتنفرداره اینکه بکی ب خودش احازه بده( بخاطراینکه اسلام گفته مرداسستعنصرن وتوحجاب کن یعنی واقعا ب شعور ی انسان توهین شده هم ب ره خم مرده ی جوری این جنسیتوبزرگ کردن ک واقعا ی معضل شده )ب یکی بگه اینکاروبکن اونکارونکن براش تعیین تکلیف کنه یعنی ته خودخواهی اینکه حجاب اجباریه اینکه تا یکم شالت اینورانوربشه تذکربدن بهت اینکه نمیشه بادوچرخه وموتوربراحتی رفت وامد کردالان هم من تند حرف زدم وتروخشک وباهم سوزوندم قبول ولی واقعا تابتونم اراینجا میرم حتی ب قیمت دوری ازخوانواده بخاطراینکه هویتمو کسی لطمه نزنه

دقیقا مشکل ماهمین بدمعرفی کردن دینه جوری ک یکی مث من تااین حدتنفرداره اینکه بکی ب خودش احازه بده( بخ ...

والا چی بگمت سخت بگیری سخت میگذره 

داری خودت زندانی میکنی زندانی نیست.