2737
2739
عنوان

کپسول فلوکونازول

18243 بازدید | 62 پست

دوستان الان ۵ ورق و نصف خوردم و هنوز درحال مصرفم

آیا واقعا روی کبد اثر بدی میزاره؟ تجربه ای دارین از عوارض این کپسول؟

ما در میان رقصیم ؛ رقصان کن آن میان را!

چه خبره 5 ورق؟ 4تا دونه باید میخوردی 

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من ۴ تا دونه خوردم

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2738
یا علی این کلا سه تا دونه میدن

برا من سه دوره تجویز کردن 

دوره اول یه ورق بعدی دو ورق حالا در کمتر از یه ماه دوره سوم سه ورق ورق تجویز کردن دوتا با فاصله سه روزی بعدیا هفته ای یبار 

میترسم خیلی

چه خبره 5 ورق؟ 4تا دونه باید میخوردی 

من هفت ساله عفونت مکرر دارم بهم گفت سه تا رو با فاصله سه روز بقیه رو هفته ای یکی

ینی سه دوره و سه تا دکتر مختلف دادن و بهشون گفتم ک قبل هم مصرف کردم اما بازم دادن 

عزیزم برای چی میخوری، دکترم برای خارش من ب من تجویز کرده بود

عزیز من عفونت قارچی مکرر دارم که با هییییچ قرص و دارویی قطع نمیشه و خیلی شدیده 

این سری اخر دکترم خشک کن ۷۵۰ میلی داده ۵ تا 

عزیزم تو یک هفته باید سه تا دونه بخوری

برا من گفت سه تا رو با فاصله سه روزه بقیه هفته ای یکی

البته سه دوره ست داره هی تکرار میکنه این دارو رو 

برا من سه دوره تجویز کردن  دوره اول یه ورق بعدی دو ورق حالا در کمتر از یه ماه دوره سوم سه ورق ...

فقط امضات😂

برای چی این دارو رو استفاده میکنی؟دکتر به شوهرم داد.برای قارچ سر.ولی کلا 10 تا دونه دوز 100 . به همراه شامپوش و قطرش و قطره بتامتازون

به کوری کلاس های عرفان حلقه میگم : بسم الله الرحمن الرحیم                               این چه عرفانی هست که محمدعلی طاهری که بنیانگذار فرقه هست نفهمیده دارن ازش فیلم میگیرن؟😆😆😆😆اصولا اونایی که به درجات بالای عرفان می رسن دیده بصیرت پیدا می کنن و از اطرافشون آگاه میشن.این کلیپ رو هم ببینید در مورد همین گروه شیطان پرستی هست:              https://www.aparat.com/v/aLKx2
2706