2733
2734

اول برید دوتاپیکام ک مربوط ب داداشمن دیروز و پریروز زدمو بخونین...

بابام اومد خونه بارون میبارید زنگ زد ب داداشم بگه بیا خونه برنداشت زنگ زد ب صاب کارش گف کجاس صاب کارش گف اینجان با بچه ها بعدداداشم اومد خونه بابام گف زنگ زدم برنداشتی داداشم دادو بیداد راه انداخت ک اره پیش دوستام ابرومو بردی چرابابای هیچ کدومشون زنگ نزدو فلانو بهمان.

بعد منم اعصابم خورد شد سرش داد زدم گف توخفه شو و فلانو بهمان بابام گف صداتونو بیارید پایین ابرومون رف تومحل من باردارم مامانمم نشس گریه کرد بدتر اعصابم خوردشد.

بعد برگشت ب بابام زیر لب فوش داد منم اعصابم خیلی خورد شد بهش گفتم اونی ک گفتی خودتی میری ب فلان دوستت .... بخدا ازدهنم پرید ازخودمم نگفتم دوروز پیش ک اینستاشو نصب کرد دیدم با یه پسره چت کرده بودن پسره گفته بود مستم کی میای پیشم حال و اینا بابام دعواش کرده بودپسره رو البته بابام اینونمیدونش فقط میدونس پسره خوب نیس.

اینو گفتم بدتر قاطی کرد حمله اورد روم میخواس بره بیرون کشوندمش تو مامانم رف باهاش حرف زد اروم شد

دیشبم ک تاتاپیک قبلیم هس بابام اینا گفتن نرو بیرون دادوهوار راه انداخت

.

مامانم میگ چرااون حرفوزدی ولی خیلی اعصابمو خورد کرد نتونستم کنترلش کنم.

یه مدتم سعی کردیم ب زیون بگیریمش ولی باز ب حرف گوش نداد دیگ نمیشه

یعنی داداشتون با اون پسره از اون کارا؟ببخشید نفهمیدم

نمیدونم ک وحشت کردم خودمم اون چتو دیدم کلن پسره پسر خوبی نبود یه مدت چسبیده بود ب داداشم چتاشونو تواینستا دیدم دازاشم اینستارو نصب کرده بودرو گوشیه من پسره همچین حرفایی زده بود دیگ داداشم باهاش نمیگرده الانم خیلی حرصم درومد این حرفو زدم داداشم بدتر بهم ریخت.

برو تا پیکاری قبلیمو بخون یکی برادیشبه یکی براپریروز متوجه میشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
عزیزم درست میشه بخدا اینا همش بحران بلوغه

بابام دیشبو نخوابید منم ازترس اینکه اتفاقی براش نیفته تا صبح بالاسرمامان بابام نشسته بود😭😭😭

بابام بناس یه دونه پسرداره بخدا تاحالا یه لقمه حروم نیورده وبرامون کم نزاشته ازخودش زده براما کم نزاشته ببینی ب چ روزی افتاده خیلی وقته نمیخنده درس حسابیا همه رو میخندوند از وقتی ک بهش گفتن پسرتونزار بافلانی بگرده پسرتو نزار باکفلانی لگرده همش فکرش مشغول شد.

نمیخواد داداشم خلاف شه 

فقط بهش زیاد گیر ندین با مهربونی باهاش حرف بزنید و نصیحتش کنید زمانبره ولی جواب میده 

بخدا چهارروزه اینجام همش باهاش بامهربونی حرف زدم ولی گوش نمیده.

مامان بابام گیرنمیدادم میرف ساعت ۲ ۳ شب میومد خونه حالا ک گیر میدن ساعت ۱۲میاد

تو کارش سرک نکشین

میترسیم طرف مواد برهـ

اخه خدایی ادم عادی سر هرچی سر مامان باباش داد میکشه؟ دبگ هیچ احترامی نگه نمیداره بهش میگن نرو فلان جا یا بیا خونه دادو بیداد راه میندازه گمشید کس کشا و...

بابام دیشبو نخوابید منم ازترس اینکه اتفاقی براش نیفته تا صبح بالاسرمامان بابام نشسته بود😭😭😭 بابا ...

میدونم قربونت برم منم این روزا رو گذراندم عقد کرده بودم یهو داداشم قاطی کرد میگفت ترک تحصیل میکنم همیشه بوی سیگار میداد ولی الان ب خودش اومده باور کن بره خدمت درست میشه 

2706