2737
2739
عنوان

از دست شوهر سردم کارم شده گریه اخه چرا؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 69 پست

سلام اوهام جان خوبی درمورد ورزش ها سوال داشتم من مرحله اول و دوم رو دقیق انجام دادم ولی اتفاق خاصی برا قدم نیفتاد شما مرحله سوم رو انجام دادی؟تاثیری دیدی

دلم برا وقتی ک گذاشتم میسوزه🥺😢

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام چیشد نتیجه گرفتین؟

سلام عزیزم 

راستش اونروزا برام مشکل پیش اومد مریض شدم و انجام ندادم هیچکدومو . بعدم واتساپمو بروز کردم و گروه پرید نمیدومم چیشد 😅

واســـہ یـــہ ســامـــورایـــی ، همـــہ جــا ژاپـنـــہ 😎😐😅
2728
سلام عزیزم  راستش اونروزا برام مشکل پیش اومد مریض شدم و انجام ندادم هیچکدومو . بعدم واتساپمو ب ...

منم نتیجه ندیدم فقط ستون فقراتم عالی شد

👑السلام علیک یا صاحب الزمان👑                                        و خدایی که به شدت جبران می کند❤️✨️
منم نتیجه ندیدم فقط ستون فقراتم عالی شد

همشونو مرتب انجام دادی ؟؟ 

ستون فقراتت چه تغییری کرده ؟؟ قدتو اندازه گرفتی قبل و بعدش ؟

همشونو مرتب انجام دادی ؟؟  ستون فقراتت چه تغییری کرده ؟؟ قدتو اندازه گرفتی قبل و بعدش ؟

اره بابا همشو انجام دادم دیگ بدنم کش نمیومد الان کمتر از یه هفته میشه تموم شده بعد ۱۳ میرم مرحله دوم ک سخت تره هرچی وایسی کش بدنت درمیره🥺🥺

از اولش هرشب یه لیوان شیر خوردم قبل خواب میوه و سبزی و سالاد ویتامین سی فراوون خوابمم ک همیشه زیاده

ستون فقراتم صاف شد گودی کمرمم کمتر کرد عشق ورزش شدم ول نمی کنم فقط منتظرم ۱۳بدر بیاد بره

توهم انجام بده ازاول سعی کن خوب بخونی و درست همشو انجام بدی از تایمر استفاده کن

من ۱۵۰ بودم الانم شاید ۱۵۲ شدم شاااید

اون حرکتی ک باید پشت ب دیوار وایسی و دستات رو بزنی ب دیوار مثل پشتک از همشون واقعا سخت تر بود انگشت های دستم درد میگرفت اما انجام میدادم

همسرمم گفت از وقتی ورزش می کنی بزرگتر شدی ولی منک چیز زیادی ندیدم بعدشم چون بچه میخوام بهش گفتم برا اون ورزش می کنم رحمم اماده باشه نمیدونست برا افزایش قده

ندومبه والا🥺🥺

اره بابا همشو انجام دادم دیگ بدنم کش نمیومد الان کمتر از یه هفته میشه تموم شده بعد ۱۳ میرم مرحله دوم ...

خیلیییییی خوبه که اراده داری واقعا عالیه 

بخدا من از ورزش متنفرم حس میکنم اصلا جون ندارم تکون بخورم 

عزیزم پس اگه همسرت اینجوری بهت گفته یعنی حتما تاثیر  داشته برات . حالا اگه خودتو سانت گرفتی و بعد فهمیدی صددر صد قدت بلند شده به منم بگو تا انگیزه بگیرم انجام بدم

امیدوارم موفق بشی عزیزم یه نی نی سالم و خوشگل هم به دنیا بیاری ..

😘😍❤

2740
خیلیییییی خوبه که اراده داری واقعا عالیه  بخدا من از ورزش متنفرم حس میکنم اصلا جون ندارم تکون ...

ممنون😍🌹متر ک نهایت ۲سانت نشون میده برا من

مرحله سوم ببینم چی میشه

توهم تغییر کردی اینجا بگو استارتر ک پاسخگو نیست

ممنون😍🌹متر ک نهایت ۲سانت نشون میده برا من مرحله سوم ببینم چی میشه توهم تغییر کردی اینجا بگو استا ...

باشه عزیزم حتما . اره تو هم تاپیک با هم در ارتباط باشیم