2733
2739

بچه ها من هیچکسو ندارم ک باهاش دردو دل کنم دلخوشیم فقط همین سایته ن دوستی ن خواهری هیچکسو ندارم.

شوهرم خیلی خیلی سرد من ادمیم پر از محبت پر از توجه همش مدام بهش میگم بهم توجه کن بهم نگا کن برام نظر بده بهم بگو عزیزم بهم محبت کن بغلم کن نوازشم کن... فقط ی ساعت بعد حرفام اینجوریه بعدش مدل خودشه اخرشم میگه من ذاتم همینه

بخدا خیلی گریه میکنم دلم خیلی میشکنه هر زنو مردیو ک میبینم تو جمع ابراز علاقه میکنن بغض خفم میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اکثرا همینن توجه نکن میدونم سخته ولی بی تفادت باش به اندازه کافی تلاشتو کردی دیگه انقدر تو دستو پاش ...

نمیشه که عزیزم. چیزی نیس ک طبیعی شه.. دلم میخواست عاشق شم بعد ازدواج کنم ولی نشد..

2740
عزیز باید اخلاقش کنار بیای تو گرم رفتار کن یه موقع بحث پیش بیار چن نفر براش مثال بزن توکل به خدا

همه این کارارو کردم انقد محبت نوازش ولی بی فایدس. فقط میام تو اتاق با صدای اروم انقد گریه میکنم ک خسته شم

نمیشه که عزیزم. چیزی نیس ک طبیعی شه.. دلم میخواست عاشق شم بعد ازدواج کنم ولی نشد..

عزیزم نمیشه که با شرایط جنگید وقتی تغییر نمیکنه پس بپذیر تا ارامش داشته باشی ...شما گرمی ایشون سرد همین

باو ولکن توروخدا.من از چند مرحله بعد ازاین مرحله گذر کردم

چجوری گذر کردی؟؟؟ بخدا بعضی وقتا ب سرم میزنه حداقل با ی پسر چت کنم کسایی که هنوزم منو دوس دارن بعد این همه سال

منم یکم با شما همدردم نه در حد شما

موافق عاشق شدنم مخصوصا من که عاشق بودم نرسیدم حسرتش به دلم موند بازم میگم حکمت خدا بود خیلی آدم گرمی بود فامیل درجه یک بود دوتا مون خون بههمه دل شدم مخالفت خانواده ها

2706