2737
2734

واسه کارای بیمه  دکتر  و جواب آزمایشام اومدم تهران خونه بابامم دوروز موندم شب باید برم شهر خودمون هزار کیلومتر دوره چون خطر داره و مریضی زیاد شده مجورن اومدم چهار ماه بود ندیدمشون یادم میاد که شب باید برم خونم حالم بد میشه خونه خودم زجر میکشم کنار اینا آرومم حالم خوبه برم خونه حس مرگ بهم دست میده شدیدا دلتنگشونم کیا مثل منن راه دور خیلی سخته خیلی 

عزیزم من امتحان پیش دانشگاهیمو دادم یک هفته بعدش عروسیم بود سه روز بعد از عروسیمم رفتم مرز زندگی کردم الان ۷ ساله دوراز خانوادم البته ۳ سالی هست از مریوان اومدیم اصفهان درکت میکنم واقعا سخته 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم دورم، سالی یکی دو بار میرم

البته من از قبل ازدواج از ۱۸ سالگی جدا شدم. وقتی میرم خونه مامان بابام سختمه دوس دارم زودتر برگردم خونه خودم

حالا چرا خونه خودت زجر میکشی؟؟؟

عزیزم من امتحان پیش دانشگاهیمو دادم یک هفته بعدش عروسیم بود سه روز بعد از عروسیمم رفتم مرز زندگی کرد ...

واسه همین زجر دوری از خانوادم پیشمون میشم از ازدواج کردنم😔

2738
دلتنگ خانوادت نمیشی چند ساله ازدواج کردی چند وقت به چندوقت میبینیشون 

دلم هواشونو میکنه اما دلتنگی شدید نه.سالی دوبار.الان از پارسال تا الان 1بار.9ساله ازدواج کردم.کلا ذاتا دلتنگ کسی نمیشم

من همین یه دونه ام!
منم راه دور ازدواج کردم ولی خانواده شوهرم خیلی خوبن...ولی درکل سخته دور ازخانواده باشی

خوبه که خانواده شوهرت خوبه خانواده شوهر من فقط اذیت میکنن کنار اونا زندگی میکنم 

خوبه که خانواده شوهرت خوبه خانواده شوهر من فقط اذیت میکنن کنار اونا زندگی میکنم 

من شوهرم جرات نداره چیزی بهم بگه وگرنه پدرشوهرم دعواش میکنه...پدرشوهرم همیشه میگه اوردمش شهرغریب پس من دیگه اینجا پدرشم

منم دورم، سالی یکی دو بار میرم البته من از قبل ازدواج از ۱۸ سالگی جدا شدم. وقتی میرم خونه مامان باب ...

چون با خانواده همسرم زندگی میکنم و باهمسرم مشکل دارم و شبا خیلی دیر میاد خونه ظهرام خونه نیس

2706