2752
2734
عنوان

اسباب‌بازی‌های جدید بچه‌م 😍 📷

| مشاهده متن کامل بحث + 7398 بازدید | 141 پست
استارتر قصد نداری سینک رو اهدا کنی من میخامش    

عزیزم قابلتو که نداره. اصلا وقتی بیام با یک چمدون پر سینک میام برای دوستای نی نی سایتی   

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
مبارکش باشه عالی بودن مخصوصا خرگوشه

مرسی عزیزم، لطف داری. خرگوشه خیلی گوگولیه!   

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
وااای اینو بگیرم برا پسرمم عاشقش میشه😍😍 حالا شما خارجی خداکنه اینجام گیر بیاد😁

فکر کنم بگردین باشه، چون خیلی مدلای مختلف داره. 

اسی نوشتی فصل تعطیلات شما خارج هستید ؟؟اسبابازیام خارجین اخه ؟

بله عزیزم انگلستانیم. 

2731
وضعتون  خوبه اینقد اسباب بازی گرفتی یا اونجا ارزونه!؟

وضعمون متوسطه عزیزم (من دانشجوی دکترام و فاند دارم کنارش درس هم می دم همسرم هم تازه دکترا گرفته استاده) 

اسباب بازی کلا اینجا گرون نیست یعنی حتی یه کارگر ساده هم که حداقل دستمزد رو می گیره با پول یک روز کارش می تونه اکثر اینا رو بگیره (یا بیشترشون رو) تازه اسباب بازی چوبی گرونه نسبتا...

مبارکش باشه  خوش بحال بچتون

مرسی عزیزم     

استارتر کدوم کشورید 

انگلستانیم عزیزم 

منم پسرم کمد دیواری اتاقش پره معمولا هر چند وقت نایلون میکنم میدم بچه های تو کوچه

بدید به انجمن قصه اسباب بازیها تا بدست نیازمند واقعی برسونم😍

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
😂😂😂من بودم تاحالا بازش کرده بودم 

من کسیو نمیشناسم بدم الان ۶۸تا ماشین جدا کردم نمیدونم بدم ب کی

اگر مشهدی من یه خانواده میشنام که چند تا بچه دارن بدبختا تو قرنطینن شدید چون پدرشون سختگیره در ضمن اوضاع مالیشون داغون غیر از چند تا چیز به درد نخور اصلا اسباب بازی ندارن .....دلم برای پسراش خونه سه چهار سالشونه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
وضعمون متوسطه عزیزم (من دانشجوی دکترام و فاند دارم کنارش درس هم می دم همسرم هم تازه دکترا گرفته استا ...

اونجا چقد شبیهه بهشت اسباب بازی هم گرون نیست خدایی زندگی اونجا بهتره یااینجا؟ 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
وسایل خونه  کفگر ظروف پلاستیکی کابینت خالی

اره...یه ملاقه قرمزداره...😁😁

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
اگر مشهدی من یه خانواده میشنام که چند تا بچه دارن بدبختا تو قرنطینن شدید چون پدرشون سختگیره در ضمن ا ...

الهی بمیرم نه تهرانم عزیزم اگه اونجا بودم خداشاهده دریغ نمیکردم 😔

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2706